Re: Težava

pozabu sm povedat da mi je to že nardilo takrat ko se računalnik dobu ko je bla naložena še vista  ko sem zagnal 3d mark da bividuu rezultat mi je naredilo isto reset :S

Re: Težava

Posodobi si gonilnike z neta!!!!!!

AMD Athlon64 X2 6000|Asus M2N-SLI Deluxe|HD3870 512MB|LcPower 550W|WD320GB|GMC-H60

Re: Težava

so najnovejši gorih tko da niam pojma več ka bi lahk blo...

29 (edited by marcel 2008-08-02 13:14:51)

Re: Težava

Današnjo noč sem ga pustu užganega da je 9 ur pregledoval z prime 95 procesor in rame in se ni resetiral test je končal in ni našlo nobene napake.. mgoče se ml segreje ampak to nebi smelo bit problem.

takrat ko pa procesor in grafična delujeta na polno( v igri) se resetira.  sem gledal na netu teste grafične porabi 200W torej 450W še ostane ali je pa problem v povezavi ker sem gledal na napajalniku tisto tabelo.. kaže 12V - 486W
to je pa premalo da poganja tak sistem.

Žal nimam možnosti da bi si sposodil od koga močnejši napajalnik da bi probal z njim zato ga bom najverjetneje pripeljau v poedeljek na servis..  razen če je težava kje drugje in jo rešim sam..

Imam še eno možnost sam to nevem tolko ker matična plošča ima 48 stopinj in nevem a je to preveč?

Re: Težava

Ta tvoj sistem nikakor ne preseže 400W porabe. Pa matična je zelo vroča, jaz imam P5K in imam tam nekje 33°C pri sobni temperaturi 26°C wink

Re: Težava

aha potem napajalnik ni kriv .. matično bom probal nekak ohladit ampak še nevem kako. več majhnih ventilatorjev.. če bo delovalo

Re: Težava

isto temparaturo sem spravu na 37 stopinj .

sem naožu 64bit visto in grerm probat crysis na very high resoluciji (v map editorju ) sem sam obrnil poled in je bil reset..

temerature normalne gledau z programom od matične ki sproži alarem če je kaj pregreto...

tako da zj ga dobite nazaj in ga bo potrebno zrihtat.

Lp