Re: Vaš mobilni aparater?

Mobitel od samega začetka wink

Re: Vaš mobilni aparater?

bravo mlinar...nebi kdaj pogledu časa kdaj je bila tema aktivna? 2 leti nazaj je blo to omg

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Vaš mobilni aparater?

stany wrote:

bravo mlinar...nebi kdaj pogledu časa kdaj je bila tema aktivna? 2 leti nazaj je blo to omg

ja sm opazo wink in kaj je narobe, nebi bilo slabo da bi kdo še kaj napisal o slabosti in o dobrih lasnostik kakšnega omrežja smile

Re: Vaš mobilni aparater?

hh js pa uporablam debitel. pokritost je ista kot mobitel

|ASUS M3N79-vm|AMD Phenom 9850 BE|OCZ 4GB|ATi Radeon Gigabyte HD4890 Ultra Durable 1024MB|WD Blue 500GB|Lc 550W|Gmc X7 X-STATION|Razer DeathAdder|

Re: Vaš mobilni aparater?

ali ima tušmobil še omrežje od mobitela? kakšne je pokritost pri tušmobilu?

Re: Vaš mobilni aparater?

V Sloveniji imata svoje oddajnike le Mobitel in SiMobil wink

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Vaš mobilni aparater?

stany wrote:

V Sloveniji imata svoje oddajnike le Mobitel in SiMobil wink

Nekaj pa se je govorilo da tušmobil gradi svoje omrežje.

Re: Vaš mobilni aparater?

da gradi ne...da bo začel graditi...se mi zdi...nwm...poklič pa praši

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

34 (edited by mlinar 2009-08-02 08:37:25)

Re: Vaš mobilni aparater?

Jo, osebnjo njega  wink ITAK

Re: Vaš mobilni aparater?

Tušmobil ima tudi svoje omrežje...ponekod tudi že UMTS. No pokritost je odvisno kje. Večja mesta so vsa pokrita. Meni ni nikoli zatajiv. Edino danes smo bili naombomčju Žiri pa ni povsod lovil ampak tam imata tudi mobitel in simobil probleme. Tako da ima kar spodobno omrežje.
Čene pa imam paket tušmobil vesolje.

Re: Vaš mobilni aparater?

Možno...vem da nekaj časa nazaj so imeli še vse preko Mobitela...sedaj nevem...drugače je pa čisto možno...saj česa pa tuš nima? big_smile saj ma že internet pa to... tongue

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Vaš mobilni aparater?

Ali si prepričan da je zdaj samo na njegovem omrežju? ali je lahko tudi na mobitelovem?

Re: Vaš mobilni aparater?

Jaz imam na Tušmobilu še vedno izbrano manual network pa Mobitel omrežje..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Vaš mobilni aparater?

jas mam Mobitel že od vsega začetka pa že zarad monete sem meu zdaj ima že simobil moneto pa me že malo mika da bi prešaltau samo naj si signal popravijo pa je to to wink