Topic: Vaš mobilni aparater?

Vaš mobilni aparater in zakaj?

Jaz uporabljam Mobitel že od samega začetka. Zakaj sem še vedno na Mobitelu, pa nimam pravega razloga.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Vaš mobilni aparater?

mi mamo simobil biznis ... v starih valutah smo se med seboj pogovarjali za 2 enoti, na simobil 5 enot in na vse ostlao 22 enot .. tudi narocinna ni velika in za vsakega je blo cenej kot pa prej k smo bli ""raztreseni""

Re: Vaš mobilni aparater?

Mobitel. Ne vem zakaj, verjetno zaradi velike pokritosti s signalom (pri nas je pokritost s simobilovim signalom velikokrat problem).
drugače bi pa kamot šel na simobil - bi vsaj nekaj prišparal pri pogovorih, pa še pri telefonih.

Re: Vaš mobilni aparater?

mnja .. to da ni signala s pridom iskoroscam, k me god za nazaj zakaj se mu nism oglasisl , pa zakaj sm bil nedosegljiv smile ..

Re: Vaš mobilni aparater?

MOBItel za dlje casa.

Sprva je bi DEBITEL pred 8leti...  NAto simobil kakšni 2 leti ostalo pa sedaj na MOBITEL itak a ne smile

Re: Vaš mobilni aparater?

SiMobil uporabnik! sem zadovoljen.

Re: Vaš mobilni aparater?

Mobitel...zarad EDGE-a pa pokritosti

Re: Vaš mobilni aparater?

Uporabljam simobil. Dobra pokritost, klice mam iz simobil na mobitel cenejše kot iz mobitela na mobitel, mesečne bonuse itd. wink

Re: Vaš mobilni aparater?

SiMobil je res eden najcenejših ponudnikov v SLO, samo me ne mika že zaradi tega, ker danes že celi čas kličem mamo na SiMobil, pa mi nonstop govori da je tel nedosegljiva, ma pa prižganega! big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

10

Re: Vaš mobilni aparater?

tudi to se meni vcasih dogaja ali pa latency cca 5 ur pri sms-ih, to nej odpravijo pa bo top.

Re: Vaš mobilni aparater?

ostajam pri pravem slovenskem ponudniku mobilnih storitev smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Vaš mobilni aparater?

urh wrote:

tudi to se meni vcasih dogaja ali pa latency cca 5 ur pri sms-ih, to nej odpravijo pa bo top.

To se dogaja tudi pri Mobitelu, tako da... Pa ne mislim takrat ko so koncerti ali pa za novo leto.

Re: Vaš mobilni aparater?

Meni se še to ni zgodilo razen za novo leto..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

14

Re: Vaš mobilni aparater?

Meni pa se kr pogosto, upam da se pofixa.

Re: Vaš mobilni aparater?

Tušmobil prihaja!

Tušmobil je nov slovenski mobilni operater. Kakovost, širok nabor in najsodobnejše oblike storitev so naše osrednje vodilo. Ker pa želimo našim uporabnikom ponuditi samo najboljše, smo trenutno v zadnji fazi intenzivnih priprav in testiranj, ki so nujna za uspešen zagon novega mobilnega operaterja. Kakovostne in napredne storitve mobilne telefonije bomo vam, našim uporabnikom, ponudili v kratkem.

www.tusmobil.si

sam ta imena tus* niso nejbolj posrecena - prow dolgocasna so

Re: Vaš mobilni aparater?

Ah meni se to zdi taka bedarija.. že tisti debitel, mmobil, izimobil, sedaj še tušmobil.. to je popolna bedarija.. pač konkurence delajo svoje..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Vaš mobilni aparater?

Pomoje je konkurenca med simobilom in mobitelom, ostali bijejo bitko med sabo. (mmobil, tušmobil itd.)

Lp

Re: Vaš mobilni aparater?

Sej to je res, da je to dodatni zalužek za Mobitel, ker so kao sprejeli pogodbo s Tušmobilom... samo vseeno se mi zdi bv to vse.. smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Vaš mobilni aparater?

Na koncu pa bodo ti majhni operaterji kot sta tušmobil in izimobil šli v stečaj. Samo denar brezveze trošijo. Namesto da bi odkrili tržno nišo in tam vlagali denar, kjer bi se jim splačalo.

Re: Vaš mobilni aparater?

to da bosta itaq sla v stejca .. oni zih mislijo drgac

vprasi sefa trgovine sestavi.si, ko je zacel sta bili zih enaa in domenca daaaaaalec pred vsemi pa on sigurno ni rkeu .. kwa cem to delat ..

pomoje absolutnega zmagovalca ni pravtko ni abolutnega monopola .. sej simobil je bil 5 let nazaj v isti situaciji k je mel mobitel 100% trg jim vsebolj ratuje, isto k je amd zacel je bil Intel skor 100% pa nvidia... .. tko da .. nkol se ne we tongue

Re: Vaš mobilni aparater?

Nism zihr, da bojo šli kr tk v stečaj -- pa tut če grejo, bojo s konkurenco dobro vplivali na trg. Za nas je itak pozitivno to, . Tušmobil pa namerava ponudit quadruple play --televizija, internet, telefonija, mobilna telefonija, vse v enem z eno položnico -->ker je tuš kupo tut Voljatel. Če dajo pošteno ceno, ne vem zaka se ne bi moglo obnest. Če obstaja internetni ponudnik ADamSLon, pol ma tušmobil še kulsko ime smile

Re: Vaš mobilni aparater?

Jaz tud dvomim, da bodo šle te firme v stečaj.. narejen so bile ravno z nasprotnim namenom

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Vaš mobilni aparater?

Jaz uporablam Nokio 3510i, ker je najbl legendaren telefon vseh cajtov

24

Re: Vaš mobilni aparater?

Sendman wrote:

Jaz uporablam Nokio 3510i, ker je najbl legendaren telefon vseh cajtov

Mislim da je govora o operaterjih ne o telefonih tongue

Re: Vaš mobilni aparater?

Lahko bi pa tudi odprli eno temo v zvezi s telefoni. Mogoče kakšna modifikacija ali 2... Čeprav je modificiranje na področju mobilnih telefonov redko, na koncu bolj izgleda eksotično. Ajde nekaj ustvarimo, da bomo glavni Kekci na vasi tongue