Re: windows vista

smile
nisem več našel kje si ze napisal.

Očitno smo ti dolžni poslati komplet šaktlo z windowsi. Pošljemo v ponedeljek.

Za napako se ti opravičujem.

Hvala in lep pozdrav!

Re: windows vista

Eh da ne bom odpiral nove teme bom kar tu napisal big_smile
No pac sem gledu neke tutoriale za photoshop...In grem na eno stran ( pomoje sem dobil kak spyware).in se mi zdaj skozi odpira ko sem v photoshopu ( stran je neki adobe help center)....
Pole sem reinstalliral firefox in zdaj pac dela......Sam pojavu se je en problem...Napisem nekaj na google in mi dobi pac zadetke, zraven vsazga pa pise da ta stran lahk skoduje vasmu pcju :S

Predlogi:

    * Vrnite se na prejšnjo stran in izberite drug zadetek.
    * Poskusite z drugo poizvedbo, da boste našli, kar iščete.

Ali pa nadaljujte z ogledom http://www.linkedin.com/pub/2/802/64a na lastno odgovornost. Podrobnejše informacije o težavah, ki smo jih odkrili, najdete na Googlovi diagnostični strani za varno brskanje za to spletno mesto.

Več o tem, kako se zaščititi pred škodljivo programsko opremo v spletu, najdete na spletnem mestu StopBadware.org.

Če ste lastnik tega spletnega mesta, lahko zaprosite za pregled spletnega mesta z Googlovimi orodji za skrbnike spletnih mest Webmaster Tools. Več informacij o postopku pregleda najdete v Googlovem centru za pomoč skrbnikom omrežij.
Svetovanje je priskrbel    Google

Se bi dalo kako to izklopit? ker jaz ne mislim skozi kopirat naslova pa ga upisavat noter.....Jaz bi rad da bi sam kliknu na googlu in da se mi bi odprla stran....

Re: windows vista

No supr smile Hvala. lep pozdrav!

Re: windows vista

Oo...Oprostite......Po parkratnih zagonih firefoxa je kar zginlo...
Le kako je to mogoce  big_smile

Re: windows vista

Pnin wrote:

Oo...Oprostite......Po parkratnih zagonih firefoxa je kar zginlo...
Le kako je to mogoce  big_smile

http://24ur.com/novice/it/google-za-pol-ure-obstal.html

Re: windows vista

51M3K   hvala za link z pojasnilom o napaki smile

No mercy for the weak, No pity for the dying, No tears for the slain.

Re: windows vista

ja hvala.. big_smile
si pa nebi mislu da je blo to big_smile

Re: windows vista

Ste ze poslal skatlo z windowsem? Rekel ste u ponedelk, sm jst je se nism dubu...

Re: windows vista

Ste spet pozabil poslat skatlo z windowsi? namrec en teden je mimo odkar ste rekel da jo boste poslal pa je se nism dubu...

Re: windows vista

Prijavi jih Microsoftu, kako so te našponal.

Re: windows vista

Tukaj ti microsoft ne mora nič, saj so verjetno gor naložili trial verzijo. Katere skorajda ne mora biti piratska. Pa malce potrpljenja, najboljše je da se pokliče v trgovino in se tam pogovorite kako in kaj.

Re: windows vista

hja sej je res da med hardware in software je razlika ampak pri hardware so potrebni materjali, da bi lahko kaj naredil pri software je pa tako, da napises program in ga potem peces na dvd, ki pa stane nekaj centov.

|ASUS M3N79-vm|AMD Phenom 9850 BE|OCZ 4GB|ATi Radeon Gigabyte HD4890 Ultra Durable 1024MB|WD Blue 500GB|Lc 550W|Gmc X7 X-STATION|Razer DeathAdder|