Topic: windows vista

Pozdravljeni!!
Jst sm narocu racunalnik pri vas in sem ga dobil pred kakim mesecom (predračun 4470), sedaj se pa pojavja problem , ker vsakič ko prižgem comp, rece da moja razlicica windowsa ni originalna niti aktivirana in ali je želim aktivirati sedaj ali pozneje (kliknm pozneje, ker sicer noce ustopiti na namizje). Ker so se te tezave pojavile po približno mesecu dni me je strah da niste po pomoti instalirali trial verzije windowsa al karkoli. Ce niste, potem prosim svetujte kaj za narest.
Tezavico mam pa tudi u zvezi s tiskalnikom. Je na USB prikljucek in ko kliknem nekaj za tiskat, pravi da je tiskanje u poteku, ampak se nikoli ne zacne...

Re: windows vista

Za Vista key, ti bo več povedal admin, za tiskalnik pa pogledaj desno spodaj ko imaš ikonico (taki mali tiskalniček) in ga klikni pa čisto vsa tiskanja noter prekliči, pa probaj še enkrat dat tiskat.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: windows vista

Pomoje po potrebno crackat visti pa bo vse normalo. no saj jaz sem tako naredil na xp-jih

Re: windows vista

kako se pa to naredi?????

wink:D

Re: windows vista

pri xp-jih je crak v etho potem ga z winraro odpreš in zaženeš tist program. saj tak je meni šlo

6 (edited by skyhunter 2009-01-25 17:26:25)

Re: windows vista

aha to je neki windows geniue al kaj
sej s tem se vseeno da uporabljat windovse sm ti skus nekaj upozarja

Kaj ni tak????

:S:S:S:S:S

Re: windows vista

Ko sem to naredil meni ni več prikazovalo tistih napisev da windows geniune

Re: windows vista

Ta windows moram aktiverat, nimam pa tega kljuca za aktivacijo, kr sm opazu da skatla z cdjem od windows viste ni bla priložena... sm cdji z driverji pa cd z driverjem za grafo...

Re: windows vista

potem pa uprašaj admina! smile

Re: windows vista

@Eldron, imaš mogoče kakšno nalepko za Microsoft Visto na kišti ? Ponavadi je nalepka gori s Key-em

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: windows vista

Ni nalepke nikjer...

Re: windows vista

A si naročil operacijski sistem zraven?Če nisi,so tile windowsi samo zaradi tega gor,da se je v trgovini naredil preizkus,če vse dela.Sicer ti bo pa admin natančno povedal kk pa kaj.:)

Re: windows vista

Operacijski sistem sm narocu, stevilka mojega predracuna je 4470

Re: windows vista

Nalepka je v škatli...

Da si jo nalepiš sam. Si dobil škatlo od windows zraven?

LP!

Re: windows vista

Nisem dobil škatle od windowsa zravn, niti nalepke ne najdem

Re: windows vista

Pol  so te pa mal nategnil, brez ključa ne moreš aktivirat. Brez aktivacije pa ne moreš posodabljat računalnika. Lakho zadevo s krackom onemogočiš, vendar genuina ne boš imel in brez tega ni posodobitev...

Re: windows vista

Tudi z crackom se da narediti da je zadeva genue wink

Re: windows vista

Hja, ampak ni to tko, da ce mi vi pozabte kej poslat, da mi pol to naknadno poslete?

Re: windows vista

Še 100€ jim boš poslal, pa ti bodo poslal licenco za Visto

Re: windows vista

Mi še enkrat porosim posreduješ tevilko naročila, da preverim.

LP!

Re: windows vista

Mc Čun wrote:

Tudi z crackom se da narediti da je zadeva genue wink

Ne vem, če je to ravno v skladu s pravili tega foruma. Pol pa začnimo vsi krast, najprej pri MC Čun. Verjetno bi bil vesel, če ti računalnik kdo ukrade...

Re: windows vista

Eno je govoriti o teh zadevah drugo pa je tole zadevo razširjati hmm

cicmen wrote:

Verjetno bi bil vesel, če ti računalnik kdo ukrade...

Kaj ima zdaj to veze z licenčno Visto??? Ločiš ti med Hardware in Software???

Re: windows vista

Nekdo se trudi, da naredi hardware, nekdo pa software in v čem je razlika. Oba mora delodajalec plačat za svoje delo. In ti bi po netu kradel vse, kar je možno , saj imaš linux ki je zaston. Vista pa pač ni zastonj, če hočeš po legalni poti prit do nje. Vse ostalo je pa kraja...

Re: windows vista

cicmen wrote:

In ti bi po netu kradel vse, kar je možno

Oprosti ampak samo zaradi nelegalne Viste še ne pomeni da vse stvari ki jih imam doma da so nelegalne. In če še potem upoštevaš da bi za Ultimate 64-bit odštel 160€, oprosti ampak za tako slabo kompatibilnost z starejšim software nisem pripravljen sečti tako globoko v denarnico.
Tako da za tak denar si jaz raje kupim 4 ali več špilov, katere še lahko naprej prodam. Kaj pa si kot za primer naj začnem z legalno Win 98?
Takšna je moja politika z Visto.

cicmen wrote:

saj imaš linux ki je zaston

Najverjetneje ja, sem strasten Gamer tako da tukaj nebi izgubljal besed.

Re: windows vista

Lol, zgleda da sm zagnal eno lepo debato big_smile. Anyways, moj predracun je 4470.