Topic: Akcije v računalniških trgovinah

Predlagam, da se tukaj zbirajo podatki o akcijah v spletnih trgovinah, kje se da določeno stvar najceneje kupiti (če ste zasledili slučajno ali pa ste nakupovali)

Re: Akcije v računalniških trgovinah

Huh to mislim da bo malo težko, ker so stvari vedno cenejše v spletnih trgovinah.

Predlagam da ko izdelek iščete napišete izdelek tukaj in vam bo kdo povedal kje je najcenejši.

Drugače pa preverite na strani www.ceneje.si v iskalno okno vpišite izdelek in nazaj boste dobili rezultat o cenah v posameznih trgovinah od najcenejšega do najdražjega.

Lp

Re: Akcije v računalniških trgovinah

Sestavi.si vse zrihta poceni smile

meni nekak ni fer do trgovine, da bi se tukaj objavljali produkti, katere dobite pri drugi konkurenčni trgovini ceneje..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Akcije v računalniških trgovinah

Ok. Sedaj sem pa tole preveril na ceneje.si in v 90% je sestavi.si cenejši. Poskusil sem razne matične plošče, procesorje in trde diske (po enega ali 2 od vsakega)
Ker nekaterih artiklov sestavi.si ne poseduje ali pa na ceneje.si niso posodobili je rezultat nekje +-90%, kar je vseeno še vedno odličen rezultat.
Se opravičujem lastniku trgovine, da sem dvomil vanj glede cen.

Re: Akcije v računalniških trgovinah

Če ne bi bili prepričani v ugodne cene, bi že zdavnaj uporabli cenzuro na tem postu!

wink

Re: Akcije v računalniških trgovinah

Dobra trgovina (Sestavi.si) gleda na stranke in ne na svojo rit big_smile

in to je edini predpogoj, da obržiš stranke.. tako da, kar tko naprej big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Akcije v računalniških trgovinah

S tem se pa strinjam -- če preverjaš na ceneje.si, je sestavi.si med najcenejšimi, ponavadi pa kar najcenejši. Pa še na Koroškem -- my kind of shop wink

Re: Akcije v računalniških trgovinah

sestavi.si keep up good work tongue

Re: Akcije v računalniških trgovinah

Malo reklame!

www.sestavi.si je tako ugoden, da pri nas kopuje tudi www.ceneje.si

Mislim, da za internetno prodajlano ni večjega priznanja, kot pa da pride naročilo za komponente od ceneje.si!

wink

10

Re: Akcije v računalniških trgovinah

zanimivo, le tako naprej wink faster, harder, sestavi.si big_smile

Re: Akcije v računalniških trgovinah

To pa je res zanimiva novica, da ceneje.si kupujejo pri sestavi.si smile

Je neka čast doletela sestavi.si

Kr tko naprej!

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;