Topic: opral iPod =(=(=(=(

Sam ne vem kak ampak iPod se je nekot znašu v pralnem stroju potem pa še v sušilniku (sred programa sem sicer prekinu ker je čudno ružlo big_smile) (je Nano 3rd generation 8GB kupljen je bil maja (08)) Ne upam si še probat če dela ker se je to zgodilo šele včeri Probal ga bom prb. 3 dni sušit pol pa bom napolnu baterijo in ga probal zagnat (zraven so se oprale tud slušalke ki začuda delujejo) Baterja je bila mogoč prazna iPod pa ni bil prižgan. Odpiral ga rajš ne bom ker je še v garanciji in ga bom če se ne bo zagnal probal prvo spravit v garancijo. Če ma kdo še kak predlog al pa izkusnjo:D ga prosim da mi mal pove kaj naredit
LP

Re: opral iPod =(=(=(=(

1. men je mobitel padu v sneg, pa sm ga tkoj pobral pa je zvočnik crkno
2. na slušalke mi je pala kaplca vode, in zdej mi občasno škrta ko poslušam musko big_smile

Re: opral iPod =(=(=(=(

Vsaka stvar katera ima noter čipovje oz. elektroniko se da zagnat normalno po pranju, če le ni bil igran med pranjem. Izsuši ga vnulo. Torej najbolje s fenom! Odpret ga vsekakor moraš gor, da lahko posušiš vsako komponento posebej (vsak kondenzator,...)

Pa ti bo delal, more smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: opral iPod =(=(=(=(

Misliš da ga morm nujno odpret?? zej je 6i dan, mal sem ga dal v suh bel riž mal na radialto in lahk ga še pustim kak dan da ga le ni treba odpret ker je še v garanciji, če pa je nujno pa bom ker garancija mnde itq ne bo več vredi če se je opral xD
tnx LP

Re: opral iPod =(=(=(=(

Glej 6 dni je blo pomoje dovolj da je vlaga izhlapela, sploh če si ga dal tudi na radiator itd. tudi če je zaprt. Probaj ga prižgat pa napiši kaj je blo.
Gor ga ne odpiraj raje ker boš z tem zgubil garancijo. Potem ga raje nesi nazaj in se naredi norega hm kar naenkrat je nehal delat pa boš videl kaj bo wink

Re: opral iPod =(=(=(=(

če ga boš nesel nazaj in če kakšen element ni posušen, lahko čipovje kondenzira in se nabere bela snov okoli skratka se opazi.. oni bodo pa še tolko prej opazli smile Tako da, vseeno ni greh probat.. smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: opral iPod =(=(=(=(

Dela!!!!!!!!!!!!! Kak sm happy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ko sem ga prklopu se je prikazala japkica in comp ga je prepoznal čez neki časa pa je začel zaslonček utripat in je crknu. prklopu sem ga še enkrat in opazu sem da seje neki premaknlo in ke sm bolš pogledal sem vidu da je na zaslonu spet japkica sam je blo vse ful temno. prklopu sem slušalke in probal če dela muska in ugotovil da vse dela sam zaslon je temn. probal sm dat na večjo svetilnost pa ne pomaga sad Ampak važn je da dela!!!! Sklepam da je šla baterija ker takoj ko ga izklopim iz računalnika crkne, najbr je tut zaslon povezan s tem...ker je bil prvo svetel pol pa crknu. Če ma kdo kako drugo idejo prosim drugač bom pačmogu novo baterijo kupt.
LP and thx

Re: opral iPod =(=(=(=(

Tako kot si reko.. nova baterija smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;