Topic: Ne odpre strani

Pozdravljeni,

Včeraj sem se srečal z nekakšnim virusom, kaeri mi je zbrisal nekatere ikone, onemogočil dostop do moje C particije kjer imam instalirane Windowse in še par takih stvari. Videl sem, da se mi je naredila mapa Antivirus2008 PRO in sem jo zbrisal. Spustil sem tudi skozi BitDefendera in mi našel 3 okužene datoteke ter jih zbrisal. Ponovno zaženem in vidim, da so ikone in particija nazaj.

Zdaj pa se srečujem z novim problemom. Ko želim odpreti yahoo.com mi ne odpre niti v FFju niti v IEju. Ostale strani pa mi odpre. Nena mi odpre tudi recimo Google iskanje (google.com mi odpre, ampak iskanja pa ne).

Probaval sem tudi že nastavitve v BitDefenderu pa ne najdem problema... Ima mogoče kdo kakšno rešitev?

Lp, Mario

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Ne odpre strani

Verjameš, al pa ne. Pred enmo mesco sem naletel na enake probleme. Odprlo mi je začetno stran, googla... nato pa iskanja ne. Stran se je naložila do polovice, potem pa nič več. Dva dni sem se zajebaval, pa nisem našel rešitve. Poizkusil sem z raznimi programi, kot so System Machanic, NoAdware, Spy Eraser... in še premnogi drugi. Pa nobeden ni pomagal. Sicer so mi vsi nekaj našli, "lepo" zbrisali, pomagalo pa vseeno ni.
Potem, kot po čudežo, pa je dva dni nazaj pomagal Spybot - Search & Destroy.

Probat ni greh.
Lp Blaž

MSI K9N SLI|AMD X2 6000+|Patriot DDR2 2x1GB|MSI GF8800GTS 320MB|Seagate 320GB|LC Power 550W|GMC H60| DELL 2009WFP 20"|Logitech V220 Cordless|
MSI GX630X

Re: Ne odpre strani

Aha, vsekakor bom sprobal smile Ker slabše ne more biti smile

Hvala za nasvet smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Ne odpre strani

Tudi meni se je to dogajalo. Včasih je preprosto delalo, večino časa pa ne. Nekaj krat mi je pomagal Spyware Doctor.
Prisiljen sem bil formatirat particijo C. Sedaj pa na srečo dela vse OK.

Upam da ti bo kaj pomagalo.

Re: Ne odpre strani

Zdaj sem dal skozi mali miljon programov smile od reg cleanerja do spyware removera, bitdefendera, spybot,... In zdaj mislim, da mi deluje ok .:) vsak program nekaj najde in je to to smile

hvala vsem

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Ne odpre strani

Me veseli, da si poštimal.

P.S. mogoče nisi opazo. Čestitam za 1000 post smile

MSI K9N SLI|AMD X2 6000+|Patriot DDR2 2x1GB|MSI GF8800GTS 320MB|Seagate 320GB|LC Power 550W|GMC H60| DELL 2009WFP 20"|Logitech V220 Cordless|
MSI GX630X

Re: Ne odpre strani

Congratz tongue

Re: Ne odpre strani

Oh, pa res smile smile Hvala še enkrat tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;