Topic: nov internetni ponudnik

torej zdele mi bo potekla 2 letna doba odkar imam adsl. če se ozrem mal nazaj zem zelo zadovoljen z malo izpadi obnem pa zelo nezadovoljen z zelo drago nadgradnjo. sad

kar me zanima je, ali se mi splača bolj zamenjat ponudnika oz. plačat 12 evrov za nadgradnjo iz 1MB na 2 MB wink

vsekakršne info. o ponudnikih, izkušnjah in ostalih info so dobrodople wink

lep pozdrav UROŠ

Re: nov internetni ponudnik

Pri nas doma imamo T-2. In sicer imamo prenos 4096/512 zraven pa še 2 televiziji pa seveda telefon in plačamo tam nekje 40€ mesečno. Je res da včasih televizija malce 'kocka' ampak če se pol modem resetira je potem čisto vredu. Drugače če je kakšen izpad je ponavadi zaradi nadgradnje pa to ponavadi delajo tam nekje po polnoči. Drugače pa že furamo t-2 več kot 2 leti in pol, ampak izpade med dnevom (se pravi če tisti izpadi ponoči ne štejejo) lahko v teh letih na prste ene roke prešteješ. wink

Re: nov internetni ponudnik

šalti.. predrago. jaz dajem pr amisu za 2 mega 32eur.. k pride optika šaltam na T-2 big_smile

Re: nov internetni ponudnik

a je kej odvisno kolk  je centrala oddaljena od mene (al hitrost s tem upada?). men se zdi da sm od centrale oddaljen okol 2 km??. mam pa sam internet (brez telefona in televizije) smile

lep pozdrav UROŠ

Re: nov internetni ponudnik

ja ma veze. pa odvisn je tud od starosti napeljave

Re: nov internetni ponudnik

Mc Čun wrote:

Pri nas doma imamo T-2. In sicer imamo prenos 4096/512 zraven pa še 2 televiziji pa seveda telefon in plačamo tam nekje 40€ mesečno. Je res da včasih televizija malce 'kocka' ampak če se pol modem resetira je potem čisto vredu. Drugače če je kakšen izpad je ponavadi zaradi nadgradnje pa to ponavadi delajo tam nekje po polnoči. Drugače pa že furamo t-2 več kot 2 leti in pol, ampak izpade med dnevom (se pravi če tisti izpadi ponoči ne štejejo) lahko v teh letih na prste ene roke prešteješ. wink

Preveč plačujete Mc Čun big_smile:D Mi mamo 3 televizije 3 telefone pa internet 8/1 pa plačujemo 50€ mesečno big_smile
sploh pa mamo zdaj neke probleme tak da newm če nebomo preklopli smile

Gigabyte P35-DS3, Intel Core2 Quad Q6600,
OCZ technology-OCZ DDR2 3GB, GeForce 8800GT 512MB,
Samsung SyncMaster 226BW "22"

Re: nov internetni ponudnik

Pri katerem ponudniku pa imate pogodbo sklenjeno? wink

Re: nov internetni ponudnik

pri T2.. zdaj mamo neke probleme skoz neke kocke po TV pa na useki 2 uri se nam resetira use :S pa so opravli use meritve pa nevejo kaj bi lahko blo narobe.. drgač internet pa use je super sam TV zajebava :S

Gigabyte P35-DS3, Intel Core2 Quad Q6600,
OCZ technology-OCZ DDR2 3GB, GeForce 8800GT 512MB,
Samsung SyncMaster 226BW "22"

Re: nov internetni ponudnik

No naj js se js povem svoje mnenje. Preden sem sov na T2 sem meu kabelski internet ki je bil do k**** vecino casa interneta ni bilo, ce pa je ze bil sem pa v CoD2 imel tak ping da dol pades. Sedaj ko imam T2 sem zelo zadovoljen, v pol leta uporabe samo 2x ni bilo interneta in se to zaradi nekega popravila na bazi ali nekaj podobnega. Linijo imam 8/1 in plačujem 26€. Od Pošte (kjer je baza) sem oddaljen cca. 300m zračne višine tako da z tem nimam problemov. Če želiš imeti njihov internet pa moreš imeti tudi njihovo telefonijo, katera je prav tako zelo ugodna (zastonj klici v omrežje T2 in prav tako so poceni klici v vsa druga omrežja- tudi mobilna; tudi izven slovenije)

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: nov internetni ponudnik

ah če je optika razdalja sploh nima takega vpliva kot pri parici.

ni mi pa jasno zakaj prek centrale ne pinga, če se folk gor obesi. saj to ni drugega kot vse skupaj razdeljeno.. nevem zakaj se pol mi z nekimi routerji matramo

Re: nov internetni ponudnik

On na t2 nima optike, to te naj prvo opozorim. Zadnega dela pa ne razumem kaj si napisal big_smile

Re: nov internetni ponudnik

recimo če igraš cod2 prek neta, pa da sta dva na routerju mata vsak takoj 20 pinga več. če pa jih 30 igra pa centrala ne zapinga