Topic: Prenosniki na sestavi.si

Že kar nekaj časa gledam prenosnike in sem malce razočaran nad vašo ponudbo prenosnikov... sad

Re: Prenosniki na sestavi.si

Zanima me ali bi lahko na sestavi.si nabavili tale prenosnik ACER prenosnik ASPIRE 7520G-402G16 in kakšna bi bila cena... big_smile

Re: Prenosniki na sestavi.si

Lahko ti nabavimo ta prenosnik.

Cena bi bila okrog 770 eurov.

LP!

Re: Prenosniki na sestavi.si

Super... zanima me še... ali ste preverili za točno ta prenosnik... je veliko podobnih tipov...
Torej mora imeti geforce 8400 in pa tv tuner...

Re: Prenosniki na sestavi.si

Točno ta oznaka, ki si jo napisal 7520G-402G16.

Re: Prenosniki na sestavi.si

Zanima me še glede na to da je nimate na spletni strani kako naredim predračun... in pa zanima me tudi ali je priložen operacijski sistem Vista...

Re: Prenosniki na sestavi.si

Če kupiš računalnik dobiš naložene Linuxe in ne Viste...

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Prenosniki na sestavi.si

Gre za prenosnik, ki ga ostali prodajalci prodajajo z Visto... zato tako vprašanje... Vem da ostali računalniki imajo Linux Ubuntu... big_smile

9 (edited by elnino 2008-06-22 13:11:09)

Re: Prenosniki na sestavi.si

Torej bi prosu admina, da napiše če je to vse možno dobit... in pa kaj je zraven ter seveda za kakšno ceno big_smile

Re: Prenosniki na sestavi.si

Na prenosniku pa mislim da je Vista gor...nisem pa 100%

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Prenosniki na sestavi.si

elnino wrote:

Torej bi prosu admina, da napiše če je to vse možno dobit... in pa kaj je zraven ter seveda za kakšno ceno big_smile

ti mi samo točno povej ka jbi rad imel
oz mi napisi mail na info@sestavi.si in ti bom js naredil predračun.

LP!

12 (edited by CasE 2008-06-22 18:04:22)

Re: Prenosniki na sestavi.si

Admin ->check mail

hvala

Re: Prenosniki na sestavi.si

CasE wrote:

Admin ->check mail

hvala

Tudi jaz sem poslal na mail... big_smile tako da čakam na odgovor tongue

Re: Prenosniki na sestavi.si

admin wrote:
elnino wrote:

Torej bi prosu admina, da napiše če je to vse možno dobit... in pa kaj je zraven ter seveda za kakšno ceno big_smile

ti mi samo točno povej ka jbi rad imel
oz mi napisi mail na info@sestavi.si in ti bom js naredil predračun.

LP!

POslano že v nedeljo pa še ni odgovora... je možno ni...?

Re: Prenosniki na sestavi.si

Hm........

Bom preveril mislm, da sm ti poslal. Kater mail ze imas?

Re: Prenosniki na sestavi.si

elnino.chelsea@gmail.com ni bilo nič odgovora pa bi prosil čim hitreje...

Re: Prenosniki na sestavi.si

admin wrote:

Hm........

Bom preveril mislm, da sm ti poslal. Kater mail ze imas?

Bi bilo dobro če bi mi sporočili če je sploh mogoče še dobiti ta model...

Re: Prenosniki na sestavi.si

No ponovno jaz.... Očitno tisti model ni več dobavljiv... Sem pri več prodajalcih preverjal in so mi povedali, da če bi ga že dobili potem bi moral dolgo čakati...
Tako da ponovno sprašujem sestavi.si ali je možno dobiti tokrat prenosnik ACER AS7520G-502G32MI TL-60 2GB/320GB/8400M in kakšna bi bila cena ter čas dobave...

Re: Prenosniki na sestavi.si

Hvala za (ne)sodelovanje že naročil pri drugemu ponudniku še na zalogi imajo tako da pričakujem v naslednjih dneh...