Topic: Nakup Računalnika

Včeraj sem naročil računalnik - predračun: 3186. Pa me samo zanima, kdaj bo predvidoma šel comp v sestavo in testiranje?

Hvala LP

Re: Nakup Računalnika

Računalnik bo šel v sestavo v torek. Predvidoma bi moral biti pri vas v četrtek ali petek.

Hvala z nakup in lep pozdrav!

Re: Nakup Računalnika

Aha... ok, super. Nakazilo bo  jutri, ali najpozneje v torek.

LP

4

Re: Nakup Računalnika

Mene pa zanima kdaj gre moj racnualnik v sestavo in testiranje. predracun 3189

Lp   Ex

Re: Nakup Računalnika

Tudi vaš računalnik bo šel v sestavo in testiranje v torek.

Predviden čas dostave četrtek ali petek.

Hvala lepa in lep pozdrav!

Re: Nakup Računalnika

Hmm... nekaj me zanima. Spredaj na tem Enermax-Ohišje Enermax Chakra CS-032B ECA3050-B (brez napajalnika, črno) je možnost priklopa slušalk. Ampak zadeva ne deluje. Od zadaj normalno. Spredaj pa ne sad Niti meni, niti kolegu, ki ima enako ohišje, ki ga je tudi vzel pri vas, vendar si je računalnik sam sestavljal...

Kakšne ideje?

LP

Re: Nakup Računalnika

s temi prikljucki za mikrofon in slusalke to ima kr veliko ohišij težav...pa nevem zakaj
tudi moje ohišje od starega compa(nevem točno imena ohišja) ima to tezavo da spredaj ne dela,zadaj pa ja...
ampak no...sj ne moti tolko...al ja?

Re: Nakup Računalnika

spredaj si moraš sam povezati če hočeš met odspredaj.

Re: Nakup Računalnika

Problem je samo v nastavithat v drajverju. V knjigi od plate piše kaj moraš v drajverju odkljukat da dela pront panel audio.

Katero plato imas?

Re: Nakup Računalnika

a to lahko nastimas tudi da ti delajo oboji al kako??
da ti dela spredaj in zadaj...ne pa da ti dela samo eno(spredaj oz. zadaj)?

Re: Nakup Računalnika

Matična je Gigabyte-Gigabyte P35-DS3, S775, DDR2, PCIe, SATAII motherboard. Torej se more samo nastavit, da ti potem dela?

LP

12 (edited by stany 2008-07-02 19:32:07)

Re: Nakup Računalnika

Glej sprednji in zadnji audio panel ti naenkrat nemoreta delat, probaj tako da zadaj izklopis slusalke/zvocnike in to priklopiš spredaj. potem bi moralo delovat. wink

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Nakup Računalnika

Kako je to mogoče?

Ko sem danes iskal bios za matično ugotovim, da imam Gigabyte matično GA-EP35-DS3 http://shrani.si/t/1a/wy/41aktj6D/sdasd.jpg


Naročil pa sem Gigabyte P35-DS3, S775, DDR2, PCIe, SATAII motherboard http://sestavi.si/invoice.php?id=3186&a … fss84r6hvs

Kako to?

Re: Nakup Računalnika

Ta plošča je samo novejsi model iste plošče. Je tudi drazja od plosce, ki ste jo naročili pa smo jo vam vgradili za isto ceno.

LP!