Topic: Assassins Creed

No pa smo je le dočakali!

Assassin's Creed - Dogajanje je postavljeno v leto 1191, ko so križarske vojne razdelile Sveto deželo.
Oviti v skrivnostnost in znani po svoji neusmiljenosti, plačanci poskušajo ustaviti sovražnike tako, da zatirajo obe konfliktni strani. Igralci prevzamejo vlogo glavnega lika Altair-a, ki bo imel moč, da spremeni okolje v pravi kaos.
Postanite plačanec in obvladajte spretnosti, taktike in orožja zgodovinsko najbolj smrtonosnega in skrivnega bojevniškega klana. Planirajte svoje napade, udarite brez milosti in se borite za svoj pobeg.
Realistično okolje - Občutite živeči, dihajoči svet v katerem imajo vsa vaša dejanja svoje posledice. Gneča ljudi reagira na vaše premike in vam bo pomaga ali pa vas ovirala na vaši poti.
Akcija z novo dimenzijo - Popolna svoboda. Uničite svojo tarčo kjerkoli, kadarkoli ali kakorkoli. Sledite svoji žrtvi skozi bogato natančen in zgodovinsko podroben svet z odprtim koncem. Plezajte po zgradbah, jahajte konje, pomešajte se z gnečo ljudi. Naredite vse, da bi dosegli svoj cilj.
Napeta akcija s fluidnimi in natančnimi animacijami - Uporabite obširno zbirko srednjeveškega orožja in se soočite s sovražnikom v realističnih sabljaških duelih.
http://images.eurotronic-arts.si/upload/art_image_big_17500_b7m6ay10.jpg

Recommended System Requirements:
* Intel Pentium Core 2 Duo, or better processor
* 3 GB System RAM
* ATI HD2900 series, Nvidia GeForce 8800 series, or better video card
* 5.1 sound card
* Microsoft Xbox 360 controller

*Supported Video Cards at Time of Release

DirectX10 compatible cards, recommended ATI HD2900 series, Nvidia GeForce 8800 series

Direct3D 9 card compatible with Shader Model 3.0 or higher

AMD Athlon64 X2 6000|Asus M2N-SLI Deluxe|HD3870 512MB|LcPower 550W|WD320GB|GMC-H60

Re: Assassins Creed

Bom počakal na nov komp(čez en teden, jej big_smile)
Drgač pa zakon igra, sem že igral pri frendu. Res odlična grafika in zanimiva zgodba.

ASUS P5E|Intel Core2Duo E8400 @ 3.6GHz|Mushkin DDR2 4GB KIT|XFX 8800GTS 512|WD500GB|LC Power 700W

Re: Assassins Creed

3gb rama je verjetno kar fajn preveč napisano pri priporočenih komponentah, ker skoraj nihče na 32bit xp/vista nima 3gb rama.
Drugače pa bom probal pa poročam svoje mnenje wink

4 (edited by Snita 2008-03-03 06:45:00)

Re: Assassins Creed

Igra je super, vendar postane zaradi ponavljanja nalog dolgočasna:P

P.S. za vse ki ste "sneli" relis RELOADED-->dela samo do tretjega levela, saj je mapa(oz. datoteka) od mesta Jeruzalem pokvarjena. Ne pomaga niti GameFix, zato bo  potrebno še nekoliko počakati.

Edit: Imam 2GB RAM-a, a mislim da deluje že z 1GB:)

Re: Assassins Creed

Nisem še sprobal te igre, vendar izgleda zelo dobro. Pravtako tudi grafike zgleda kvalitetna.

Tisti, kateri je že igral, naj prilepi kaj screenshotov!

Hvala za opozorilo tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

6 (edited by compfreak 2008-03-03 22:16:00)

Re: Assassins Creed

Evo enih par screnov sem naredo čeprav sem enega mal obrezal ker je aspect ratio tko smešno narejen da ni full screen.
http://shrani.si/f/J/ya/14o8tSGb/assc2.png
http://shrani.si/f/42/11W/4kxebbaT/asss.png

AMD Athlon64 X2 6000|Asus M2N-SLI Deluxe|HD3870 512MB|LcPower 550W|WD320GB|GMC-H60

7 (edited by compfreak 2008-05-11 20:51:55)

Re: Assassins Creed

a morda pozna kdo naslov oz. izvajalca, ki izvaja muziko pri unem začetnem video, ko kao Altair beži pred vojščaki nekak podobna je uni muziki od ERA-AMENO ali THE MASS

AMD Athlon64 X2 6000|Asus M2N-SLI Deluxe|HD3870 512MB|LcPower 550W|WD320GB|GMC-H60

Re: Assassins Creed

Tud sam sm jo mal preigral in morm rect, da me je fascinirala. NOra grafika in vzdusje. Edino mi je zacelo it na zvivce ponavaljanje oz. podobnost misij.

Drgac pa vsa cast. Nor spil je.

Re: Assassins Creed

Normalno dela z 1GB rama. Sošolc sprobo pa mu dela vse na maximum.

Re: Assassins Creed

Kot sama igra je super, grafika je res izjemna, moti me edino enaka stvar kot admina tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;