Topic: Težave z napajalnikom

Danes sem kupil napajalnik:  LC6550 120mm V2.0 in takoj ko sem prižgal računalnik, mi je po ene 3 minutah začel ropotati. Kaj je lahko kj narobe?

Re: Težave z napajalnikom

Če ti ropota je po mojem edino lahko ventilator kajti samo ventilator se giblje v napajalniku. Al?

Re: Težave z napajalnikom

Ma tak čudn zvok daje iz sebe, mislm da ni kriv samo ventilator.

Re: Težave z napajalnikom

Če si ziher da ni ventilator pa ti lahko kje prebija samo mislim da bi se potem napajalnik izklapljal.

Re: Težave z napajalnikom

Kaj pa je bilo to, ko sem vmes kabel za tiskalnik izklopu, pa se mi je komp kr resetiru??

Re: Težave z napajalnikom

Kateri kabel od tiskalnika si izklopil napajalni ali USB?

Re: Težave z napajalnikom

napajalni.

Re: Težave z napajalnikom

Malo dvomim da bi imel napajalni kabel pri tem kaj veze. Po možnosti vklopi računalnik in gledaj notri v napajalnik če se bo kaj bliskalo.

Re: Težave z napajalnikom

Ja zdj se mi zdi, da res nekj ni vredu. Ko sm vklopu komp pa gledu napajalnik, sm vidu da pri nekem delu, ki je ovit v rumeno, da je spodaj na eni strani mokro, nekj v teče. Kaj je to res nevem???

Re: Težave z napajalnikom

Drgač pa sploh ne dela konstantno, kr neha pa pol ful začne ropotat, pa spet manj pa spet ful.......

Re: Težave z napajalnikom

Tisto kar je ovito je verjetno transformator in ti res po vsej verjetnosti prebija, samo od kot tekočina??? Tako da se naj posuši in če še vedno prebija takoj v trgovino in zamenjat.

12 (edited by Mc Čun 2008-04-05 20:35:56)

Re: Težave z napajalnikom

Mogoče je lahko en cajt miren ker naprimer pri novejših CPU-jih kateri omogočajo SpeedStep pri nizki obremenitvi nima dovolj moči da bi prebil ko pa pride visoka obremenitev pa je moč tak in lahko prebije...

Re: Težave z napajalnikom

Hm....

Mi smo imeli enkrat primer ko je znotraj napajalnik spustla vezica in je potem grozno ropotala po napajalniku. Lahko ti pa po ventilatorju od napajalnika brusi kaksen kabel ce imas napjalnik ventilator znotraj ohišja.

Re: Težave z napajalnikom

Ne zravn ni nobenga kabla.

Re: Težave z napajalnikom

Sj ga bom nesu nazaj pa bom naroču druzga. Kako se vam zdi napajalnik: LC 6550GP ??

Re: Težave z napajalnikom

LC 6550GP je taprava stvar za mali denar. Saj kaj koli vzameš od LC Power mislim da ni zgrešeno

Re: Težave z napajalnikom

Jakc86 jaz mam LC 6550GP več kot pol leta pa z njim nimam nobenih problemov smile

Re: Težave z napajalnikom

Ampak če ga boš menjal ti svetujem da nekaj doplačaš pa vzameš 14cm silent verzijo.. tisti pa dela kot.. hm tišina? big_smile

Re: Težave z napajalnikom

Bom upošteval vaše nasvete. Kuj v ponedeljek grem po novega LC 6550GP

Re: Težave z napajalnikom

Se podpišem pod 51M3K.

LP!

Re: Težave z napajalnikom

Dons že cel dan dela, ne da bi kj ropotal.
Sam ga bom vseeno nesel nazaj ter zahteval vračilo denarja. Lahko se še gdaj to zgodi.

Re: Težave z napajalnikom

To bo še najbolš smile Nesi nazaj pa zamenjaj doplačaj kolikor moreš da bo kvalitetno in bo delalo kot je treba big_smile

Gigabyte P35-DS3, Intel Core2 Quad Q6600,
OCZ technology-OCZ DDR2 3GB, GeForce 8800GT 512MB,
Samsung SyncMaster 226BW "22"