Topic: Apple iPhone

Torej komentirajte, kako se vam zdi je stvar vredna cene in pogojev, ki jih apple postavlja?

Za vse EU - memberje bo prvo kolker sem razbral mozno uporabljati v UK ( klikni in preberi vec o tem ) tako da vsi tisti, boste morali v Anglijo ce ga boste zeleli pretestirati na EU tleh. Drgace pa nej bi stvar v Angliji zacela delovati do Božica 2007!

Re: Apple iPhone

urh wrote:

Za vse EU - memberje bo prvo kolker sem razbral mozno uporabljati v UK ( klikni in preberi vec o tem ) tako da vsi tisti, boste morali v Anglijo ce ga boste zeleli pretestirati na EU tleh.

To me res živcira, ko se v Sloveniji ne dogaja čisto nič in nas velike ribe (beri Apple in Microsoft ipd.) zapostavljajo in "silijo" centralizacijo (ponavadi v Veliko Britanijo). Res je, da je Slovenija majhna država, vendar ima kar nekaj prednosti ki jih večje države nimajo. Samo je treba vedeti katere in jih izkoristiti.

Re: Apple iPhone

Pa res čudno, ker Slovenci nimamo male kupne moči -- recimo, zelo visok procent folka ma high-end telefone.

Re: Apple iPhone

Sem gledal po internetu razne videje, ljudje so dobesedno nori, 2 dni prej so bli pred trgovino kupovali so mesta v vrsti, ponujali so 10x tolko kot stane iphone za mesto v vrsti pa ljudje niso odstopli.. big_smile

Re: Apple iPhone

Ma ja, to so pač taki folk.. dvomim da bi normalni preplačal iPhona da bi ga pač dobil med prvimi..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Apple iPhone

Skratka verjamem, da se bo nasel kateri zagrizeni fanatik iz Slovenije, ki si ga bo kupil big_smile

Re: Apple iPhone

Ma nebo samo en.. mislim da jih bo kr več big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Apple iPhone

10x toliko kot je vreden iPhone? Tole je potem že res pošten denar big_smile

Re: Apple iPhone

problem je bil da so stali v vrsti nekateri z polno denarja da bi jih kupili več, so prišli notri pa so lahko vzeli samo 1. big_smile

10

Re: Apple iPhone

51M3K wrote:

problem je bil da so stali v vrsti nekateri z polno denarja da bi jih kupili več, so prišli notri pa so lahko vzeli samo 1. big_smile

dobra politika, eden zadostuje. big_smile

Re: Apple iPhone

res, sama politika.. prav strateško so izdali te iPhone na tržišče big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Apple iPhone

Kaj pa je marketing, če ne strategija? smile

13

Re: Apple iPhone

Itak ko ze slisis apple ves da nebo poceni, marketing Applu gre dobro od rok..

Re: Apple iPhone

Dober primer applove cene:

http://www.sestavi.si/item.php?id=934

Kaj vse dobiš za taki denar..

Re: Apple iPhone

Res, za ta denar dobim v tej škatli veliko več poslastic...

Re: Apple iPhone

Zadevo res dokaj preplačaš.. kupim si raje kaj drugega, vendar eni so pač za take stvari.. meni osebno se zdi to občutno predrago..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Apple iPhone

Js sm celo nekje bral, da so deli oz. izdelava apple iphona pol manj kot pa stane tongue ...
Ma nima veze, apple je apple, iphone je sladkis, jebi ga ... tut mercedes ni vreden vseh $ kolker stane, ...
... morda pa le nekoc ...

18

Re: Apple iPhone

itak da placas kr dost velik procent cene tudi blagovno znamko.. sj je povsod tako!

Re: Apple iPhone

urh wrote:

itak da placas kr dost velik procent cene tudi blagovno znamko.. sj je povsod tako!

Ja, vsepovsod... Pri računalništvu Apple, Sony ipd. (čeprav moramo priznati, da je Apple konkreten zmagovalec, če gledamo na ceno big_smile), pri avtih Audi, Mercedes, BMW...

20 (edited by KoMar 2008-10-19 20:07:59)

Re: Apple iPhone

http://t-2.rula.net/download/file.php?id=252&amp;t=1
smile

Re: Apple iPhone

KoMar boljše primerjave pa res nebi mogel dat ha ha ha. Pa še nekaj kamen je brezplačen pa še če ga komu vržeš v glavo ostane cel problem je samo potem posledica če jo ima pretrdo se bo mogoče res razbil lahko se pa zgodi kot je dan danes v modi da te toži zaradi glavobola.

No mercy for the weak, No pity for the dying, No tears for the slain.

Re: Apple iPhone

Nogomet Planet je lepo oblikovana igra nogomet kartica, zagotavlja vse v igri elemente z čudovitih modelov in bo njen glavni vmesnik, ki kažejo neverjetne vizualne učinke za uporabnike, ki so se pridružile igro z veliko užitka - to je tako kot da jih postavi v realnem svetu nogometa.
Prav tako so naši razvijalci so Vztrajen prizadevanja, da bi igranje bolj živa - igralci lahko občutili fanatik in praznično vzdušje znotraj in zunaj telovadnice, kot je vsak element v takšnem intenzivnem nogometni tekmi je bil zelo pojavil.


iOS store: https://itunes.apple.com/us/app/footbal … d935568811
official website: http://www.footballplanet.me/

Football Planet Mobile Game App