Re: "3DMark06 score 2007" sestavi.si cup (ATI)

V ozadju zapri čimveč programov, posodobi biose grafične...
Men se pa to ne zdi malo, če poštudiraš, da nimaš nič navito...

LP Blaž

MSI K9N SLI|AMD X2 6000+|Patriot DDR2 2x1GB|MSI GF8800GTS 320MB|Seagate 320GB|LC Power 550W|GMC H60| DELL 2009WFP 20"|Logitech V220 Cordless|
MSI GX630X

Re: "3DMark06 score 2007" sestavi.si cup (ATI)

Vse zapri, še explorer.exe zapri.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: "3DMark06 score 2007" sestavi.si cup (ATI)

Hvala za odgovore,mam neki vprasan... Koliko se lahko poveca moc mojega sistema grafika pa procesor pa to(ce bi naviju,kar pomoje se nebom neki casa). Ce mi lahka nekdo to mal razlozi kok se to da pa kake rezultate bi lahka dosegu na 3dmark ce bi masino naviu do konca...  Mam arkangle napajalnik zdej po novem he,he... pa je zame glasen no to je edini izvor hrupa na mojem racunalniku  no pa hd(k sm ga ze postimu tak da je ok) No vglavnem vodno hlajenje sem hotu predvsem zharad hrupa in to k mam zdaj je fanless watercooling zalman reserator in morem rect sem zlo zadovoljen se  posebi zdej k sm dau hladilnik na balkon kjer je minus stopin,tako da mam temperature zelo niske. Vglavnem nasu sem napajalnik k je vodno hlajen pa me zanima ce bi ga lahka uporabu na mojem sistemu.
striker extreme,quad,2 krat 8800 gtx  .... vam bom pastu link na kioncu. Aja ce pac ni mozno s tem napajalnikom kaj pravite nato ce bi dau fotru nardit en custom hladilnik za v psu in odstranu ventilator?
Hocem met neslisen racunalnik za vsako ceno k zdej nemorm bit ponoc gor k mi bejba tezi... no upam da ji bom lahk kmal zapru usta!!!!

a bi biu keri od teh dober aja nepozabit pogledat ce gres pod detajle lahko na koncu ene stvari tudi dodatno dobis (custom made)

res,res se vam lepo zahvaljujem...

PP
Racunalnik sm nabavu tuki in sem zlo zadovoln...

29 (edited by BlažSE 2008-01-08 19:19:10)

Re: "3DMark06 score 2007" sestavi.si cup (ATI)

Z dvema 8800gtx lahko dosegaš astronomske rezultate (20000 ali več) - spodobno navitima seveda.
Kar pa se tiče watercooling napajalnika, pa še nisem zasledil. Če pa že obstajajo, pa ne vidim problema, zakaj ga nebi uporabil... (razen, če te je strah, da bi začel puščat... tongue)

Za ostale informacije, pa še mal počaki... wink

MSI K9N SLI|AMD X2 6000+|Patriot DDR2 2x1GB|MSI GF8800GTS 320MB|Seagate 320GB|LC Power 550W|GMC H60| DELL 2009WFP 20"|Logitech V220 Cordless|
MSI GX630X

30 (edited by tonck 2008-01-08 21:48:33)

Re: "3DMark06 score 2007" sestavi.si cup (ATI)

uhh sorry napajalniki ze obstajajo... sam nevem ce bi lahko uporabu kerega od teh tu,v smislu ce imajo dovol moci .. prikljuckov za quad in 2 8800 gtx.. sam to me zanima...  cde mi lahk kdo pove
tule so keri bi biu okŽ?Ž

http://www.performance-pcs.com/catalog/ … 73a9224271