Topic: 5.1 Slušalke In Realtek Hd

No mam problem imam 5.1 slušalke in ne morem nikakor jih usposobiti v Realteku HD to so driverji ki sem jih dobil zraven plate.Računalnik pa sem kupil pri vas. Zgleda pa sledeče:
pri meni:
http://shrani.si/f/3i/bt/3vNslQ0l/neimenovana1.jpg

pri frendu zgleda tako:
http://shrani.si/f/1R/zt/1IsqFcMR/jaja.jpg

Če je kar narobe z matično al kaj drugo ?

2 (edited by icy 2007-10-02 13:17:15)

Re: 5.1 Slušalke In Realtek Hd

malo bolj opiši problem, katera matična, operacijski sistem (vista, xp, ...) ...

Sicer pa ko banano vtakneš (npr. L/R front) v izhod se tale program maximira in te vpraša kaj si priključil, ter ustrezno izbereš wink

edit: Kakor vidim imaš ti preko DTS? Ali imaš samo drugačno matično kot kolega, malo navodila preglej, je vse notri razloženo ...

Re: 5.1 Slušalke In Realtek Hd

windows xp mam
mam matično Gigabyte P35-DS4, S775, DDR2, PCIe, SATAII, FW
pa tisto ne dela ko not vtaknem pa izberem naprimer center sploh ne dela dela pa samo L R
frend ma neki drugi model

Re: 5.1 Slušalke In Realtek Hd

Si pa v pravi izhod dal? Klik podobni problemi, potegni dol nov driver za zvočno Klik

Re: 5.1 Slušalke In Realtek Hd

sem dal v pravi izhod sam na tej strani ko je mel ta problem mu sploh zvok ni delal ali ? drugače meni zvok dela levo desno edidno center rear pa to ne dela driverje pa mam nove

Re: 5.1 Slušalke In Realtek Hd

preizkusi slušalke še pri kolegu, drugo mi ne pade na pamet. Da bi bila zvočna kar serijsko defekt, je zelo majhna verjetnost.

7 (edited by matejzr 2007-10-04 05:57:06)

Re: 5.1 Slušalke In Realtek Hd

slušalke ziher morajo delati ker so nove in zato tudi dobro ne delajo ker se jih ne da nastaviti

8

Re: 5.1 Slušalke In Realtek Hd

Zdravo js mam tudi od Realteka zvocno prvo preizkusi ce ti sploh kaki drugi zvocniki delujejo gor ker meni ni nic delovalo mev sm orginalne drajverje in mi niso delali ker sm mogo si dol potegnit bus drivers za zvocno ko sm pa imel tiste drajverje pol sem pa se enkrat nalozo orginalne od zvocne in mi vse deluje.lp