Topic: Vaša najljubša računalniška revija?

Katera je vaša najljubša računalniška revija? V zadnjih letih se je nabor fejst povečal, tk da je izbire dost smile

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

TopGamer, Računalniške novice, SwPower - Joker (bok ob boku, drugače pa urejeno po priljubljenosti)

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

Js bol PCFormat.

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

Pa Monitor je tudi zelo v redu, postavil bi jo na prvo mesto med vsemi našterimi. Ne vem no... PC Formata nisem veliko prebiral, tako da ne morem dati mnenja o reviji.

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

Računalniške novice so bol tk...vse "novice" so copypastane z agencije.net (ki pa copypasta sporočila za javnost big_smile ), pol maš en avtentičn članek, vse ostalo so pa payed releasi. Revija kr smrdi po komerciali. PCF mi je kul, ker maš ful strojne opreme pa testov, pa manj špilov.

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

Saj ravno zato so pa najcenejše med naštetimi vendar je tu potem tudi vprašanje kvalitete. Zadnje čase si ne vem razporediti denarja in potem je to tako...

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

Ma meni je Joker carski, v njem zvem vse kar rabim o računalnikih, konzolah, tv-ju in še mnogo več! Njihov humor pa je itak razred zase!!!

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

em jaz pa teh revij nekak ne berem.. kako leto dni sn imel neko rač revijo naročeno iz UK, drugače od SLO revij pa sem bral jokera nekaj časa... enostavno se mi zdi da so predrage

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

9 (edited by black ice 2007-08-14 20:38:36)

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

Se strinjam. Vsak mesec dati nekje 5€ za revijo je malo preveč. Raje si pdf downloadam tongue

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

Jaz pa ponavadi preberem Jokerja v šoli pri sošolcu ki ga ma vedno takoj ko pride ven, drugače pa .pdf.

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

Najbolj bedno je to, da ceno opravičujejo s priloženimi dvd-ji! WTF -- Sami demoti pa shareware, ka ti to koristi?! js bi kupoval revijo brez dvd-ja, če bi se dalo big_smile

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

Ja tudi jaz. Potem bi pa stala max 2€. V Avstriji je veliko takih revij (tudi s ceno nekje 2€) brez DVDjev in so zelo kvalitetne - a kaj ko nemškega jezika ne razumem pol toliko kot angleščino.

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

jst sm že drugo leto naročen na SWP sm razmišlal tud da bi vzel računalniške novice...

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

elnino wrote:

jst sm že drugo leto naročen na SWP sm razmišlal tud da bi vzel računalniške novice...

Stran od računalniških novic! Škoda denarja...

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

se strinjam. Drgač se je PCFormat zdaj poceno za dva evra - vsaj ena pametna poteza.

Re: Vaša najljubša računalniška revija?

PCFormat je itak zakon. Som njihov CD-ji so zanč. Če bi imeli možnost revije brez CD-ja pa bi bli überzakon.
smile

MSI K9N SLI|AMD X2 6000+|Patriot DDR2 2x1GB|MSI GF8800GTS 320MB|Seagate 320GB|LC Power 550W|GMC H60| DELL 2009WFP 20"|Logitech V220 Cordless|
MSI GX630X