1 (edited by MihaT 2007-11-14 08:43:44)

Topic: Problem Win XP

Ker ste tukaj vglavnem računalničarji se je mogoče kdo že srečal z takim problemom:
Prižgem računalnik (PIII 1Mhz, 512SDRAM, 2x40Gb).....Win XP se nalaga......ravno preden se pokaže namizje se računalnik resetira mad.....in znova ponovi postopek mad.....in znova mad......in znova mad.....
Ne zažene se mi niti v safe modu.
Včasih se mi pri zagonu na ekranu izpišejo neke barvaste črke in številke na random posejane po zaslonu.
Win repair setup ni rešil zadeve. Ostane mi še format in na novo namestiti XP, ampak če je napaka v hardveru je brezveze da brišem disk.
Je komu to znano. Na voljo imam rezervne dele za vse komponente, kje naj začnem? smile

Hvala za zavzeto poglobitev v moje trežave in uporabne odgovore smile hec smile tudi neuporabnih bom vesel big_smile

Lp,
Miha

Re: Problem Win XP

probi trdi disk prestavt iz primary na secondary drive, sm meu podobn problem. probi mogoce je to

lep pozdrav UROŠ

Re: Problem Win XP

Iz master na slave? Pol bom mel dva slejva not?

Re: Problem Win XP

Tisto kaj maš na Slave daš na Master, ono kaj pa je na Master pa daš na Slave.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Problem Win XP

točno

lep pozdrav UROŠ

6 (edited by MihaT 2007-11-15 07:53:17)

Re: Problem Win XP

Ne pomaga sad
Poskusil sem tudi samo z enim diskom (single master) pa je bilo isto. Disk sem formatiral, začel nameščati XP, datoteke se skopirajo, ko se pa začne setup se pa pojavi blue screen pa ene errorje kaže. Je mogoče problem v matični?

Re: Problem Win XP

Kakšen error ti pokaze? si probal menjat rame? Probaj z drugim cdjem od winsov

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Problem Win XP

1/3 datotek za namestitev XP ne more skopirati z 3 različnih CDjev. Sedaj sem pa zamenjal rame, disk in flat kabel od diska pa mi je uspelo namestiti XP iz najbolj opraskanega CDja brez problemov smile Sedaj mi dela kot je treba.
Hvala za nasvete.

ps. Prodam rame, disk in flat kabel od diska big_smile

Re: Problem Win XP

Za prodajo odpri novo temo v Mali Oglasi, če še je nisi.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Problem Win XP

To je bilo mišljeno kot hec, ker je očitno ena, ali več, od teh stvari zanič smile