Topic: Nakup grafične kartice z AGP vodilom

Moj prijatelj pa kupuje novo grafično kartico z AGP vodilom. In zdaj me zanima kaj predlagate? Cena naj bo največ 90 evrov. Seveda je lahko tudi cenejša. Računalnik je kupil leta 2003, procesor Intel Celeron 2600 MHz, ram 2x512 MB, matična je podjetja MSI. Malo sem gledal tole: 
http://www.sestavi.si/item.php?id=174&a … aphicscard

Hvala za odgovore.

Re: Nakup grafične kartice z AGP vodilom

Verjetno najboljš, kar lahko dobiš za tak dnar, je ta, ja. Po moje se za tak komp niti ne splača devat nevem kolk več.

Re: Nakup grafične kartice z AGP vodilom

Ja, trenutno je to najboljša roba kaj se da dobit za ta denar pa za AGP vodilo. Drugače pa poglej kaj rabljenega če ga bo zanimalo.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Nakup grafične kartice z AGP vodilom

evo mene pa zanima,kupujem najbolso grafo kar jo lohka dobis za recmo 140 ojrov. kero naj kupm???

lep pozdrav UROŠ

Re: Nakup grafične kartice z AGP vodilom

a z AGP vodilom? potem je to 1950 pro .... ni pa ravno pucen (PCI-e je cenejša)

6 (edited by uros_dtl 2007-11-13 19:40:09)

Re: Nakup grafične kartice z AGP vodilom

na tole maticno

Asus-Matična plošča ASUS P5KC, S775, PCI-E, FSB1333 , meni se zdi da je pci

zakaj taka rezlika med pci-e pa med agp, kaksne pa je kej x1950gt, kolko je kej šans navijanje do neke mere, al rabis polej tut posebej hladilnik za to??

lep pozdrav UROŠ

Re: Nakup grafične kartice z AGP vodilom

Razlika predvsem v hitrosti vodila (AGP = 8x ; PCIe = 16X (če gledamo po hitrosti AGP vodila). Jaz imam X1900GT pa sem čisto zadovoljen (pcie seveda). Jaz mam še vedno stock cooler na grafi, pa se mi ne pregreva pa nič. Menjal sem edino termalno pasto, to pa pa je tudi vse.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;