Topic: Kišta??

mene naki zanima??
ntel core quad q 6600
disk sata 2 500gb 7200rpm hitachi.16mb hdt72
ram ddr2 2gb kit pc 6400 800mhz crucial tracer
dvd rw 18 nec ad-7173a black bulk label flash
nividia gf 8800gtx 768mb
Lc power 850w arkangel

ali bi tole spravil v ohišje antec ninehundred??

hvala za odgovore=)

Re: Kišta??

Vse lepo in prav. Kaj pa osnovna plošča?

Re: Kišta??

aja=) Asus p5kc

upsa sm pozabu napisat=)

Re: Kišta??

mam pa še eno podvprašanje?
kateri ram bi vi vzeli in zakaj?OCZ technology-OCZ DDR2 2GB Kit, PC2-6400 800MHZ, Reaper HPC hladilnik ali pa Patriot Memory-PATRIOT 2x 1GB DDR2 ram, PC2-6400, 800MHZ s hladilnikom
oziroma kateri je boljši?

navijal nebi nič!!!

Re: Kišta??

OCZ ! Delujejo hitrejše kar se vidi po latencah. OCZ-jovi imajo bolši hladilnik. V vseh primerih OCZ zmaga!

Re: Kišta??

V tej primerjavi vsekakor OCZ boljši smile Vsaj ta Reaper verzija

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Kišta??

Računalnik bi uporabljal za programe kot so autocad archicad,za online igre in me zanima a se bolj splača vzet dual core 3000mhz al quada q6600??

zarad tega sm ful u dilemi

thx

Re: Kišta??

Jaz vztrajam pri Dual Coru, ker Qada neboš spravil, da bo deloval z vsemi 4imi jedri.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Kišta??

TiG3rB0y wrote:

Jaz vztrajam pri Dual Coru, ker Qada neboš spravil, da bo deloval z vsemi 4imi jedri.

Misli vnaprej!
Vendar je na koncu tvoja odločitev. Po mojem bi se drugo leto morali programi z podporo za večjedrne procesorje zelo razširiti (sploh zaradi intelovega prehoda na 45nm tehnologijo in potem tudi večjega končnega števila uporabnikov večjedrnih procesorjev - skratka tržna niša wink)

Re: Kišta??

Ko bojo igre s porabo vseh 4ih jeder veni pa če boš mel quada 6600 bo procesor tako zadaj da s tem nisi naredil ničesar.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;