Re: Predlogi strani

black ice wrote:

Predlagam novo kategorijo Novice. Pa da bi nekoga določili, da bi stalno pisal novice in nas malo razsvetlil big_smile

(se javim če je potrebno smile)

i agree

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Predlogi strani

A se še kdo javi!?!

smile

Re: Predlogi strani

Samo na vajno željo!

wink

http://www.sestavi.si/punbb/viewforum.php?id=29

Re: Predlogi strani

Evo Novice že laufajo s puno paro smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Predlogi strani

TiG3rB0y wrote:

Evo Novice že laufajo s puno paro smile

Poskušam prispevati čimveč smile

Eno vprašanje glede pisanja novic. Se članki naj popolnoma prevedejo ali se bo prevajal samo del, kot do sedaj? Drugače sem pripravljen članke popolnoma prevajati.

Re: Predlogi strani

A se da kak poll na punBB-jo naredit? da bi vidli, kolk folka bi melo v slovenščini celotne novice?

Re: Predlogi strani

dampop, sem predlagal že nekaj časa nazaj. Še čakamo nanj smile
Trenutno pa lahko ustvarimo novo temo samo za glasovanje o tem in jo kasneje izbrišemo.
Je kdo za?

Re: Predlogi strani

Kar ustvari jo, meni se zdi da če že je samo del novice v slovenščini in link do angl, verjetno vsi razumemo tolko, sicer pa se bo videlo po glasovanju wink

Re: Predlogi strani

Imam predlog glede številnih vprašanj na temo nakupa novega računalnika. Kaj ko bi se ustvarila ena tema in bi vsi potem pisali vprašanja v to temo in bo zbrano na enem mestu, kmalu ko bo postal forum še obsežnejši pa z iskanjem verjetno/mogoče uporabnik ne bo našel tistega kar je iskal (kar se dogaja na kar nekaj forumih s podobno tematiko).

Re: Predlogi strani

Imam 1 predlog, in sicer da med blago ki ga prodajate umestite tudi risalne tablice.

Hvala

Re: Predlogi strani

Aja, pa kaj se lahko daja tle svoj avatar, pa magari majhcen, lih, da bi se lahko hitreje locilo ljudi, pa da bi bilo malo bolj barvano.

Re: Predlogi strani

Prodaja Wacom tablets neb bla slaba smile
Sem ze razmisljal, da bi si nabavo kako.

Re: Predlogi strani

Predlagam kategorijo, ki bi vsebovala bolj humoristično obarvane filme, slike in podobno. Da ne bo vse padlo v ostale debate, ker bo kmalu postalo nepregledno.

Re: Predlogi strani

Ja verjetno bi bilo smiselno to naredit:

Kaksne kategorije predlagate?

Re: Predlogi strani

Funny Stuff big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Predlogi strani

A samo eno kategorijo?

Ali naredimo tudi podkategorije?

Re: Predlogi strani

Mislim, da bomo kar sproti dodajali - kakor bo potrebno wink
Trenutno se sam niti ne spomnim nobene kategorije/podkategorije več.
Mogoče če bi pod Funny stuff naredili 3 podkategorije Slike, Filmčki in Ostalo. Samo moje mnenje. Kako pa bo pa itak odločate ostali in admin.

Re: Predlogi strani

Se strinjam z black ice-om. Mam občutek, da če bo preveč podkategorij, da nebo več zanimivo. Funny Stuff -> Filmčki, Slike & Ostalo

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Predlogi strani

Stran sestavi.si je vsekakor to, kar sem si želel in sem skoraj 99% siguren, da "servis" preizkusim v praksi. Sem po odzivih na forumu in tudi drugje (slo-tech) siguren, da osebje dobro opravlja svoje delo.

Edino, kar pogrešam, so neke splošne informacije o pogojih dobave, garanciji (sistemi) in podobnem. Seveda bi k temu dodal še kak FAQ (npr. kdaj garancije po komponentah, kdaj za celoten sistem, možnost lastne vgradnje kakšne komponente ......, uveljavljanje popusta, nagrade za najbolj zagnane ...) - se v forumu vidi, kaj uporabnike najbolj zanima. Vse to se sicer najde v forumu, ampak, če bi bilo zbrano na strani ali dveh in povezava nanju na sestavi.si, bi marsikomu prihranilo nekaj časa - tudi vam smile

lp