Topic: Prosim za pomoč pri strojni opremi!

Imam en problem, in upam da mi ga bo kdo znal pomagati rešiti. In sicer:
Na novo sem moral inštalirat cel računalnik, in tedaj se je pojavil problem, da ne morem recimo gledat preko spleta RTVSLO, ker mi računalnik enostavno zmrzne, ne morem tudi gledat filmov, čeprav imam naložene vse kodeke, inštalirano grafično kartico, in vse. Lahko pa recimo gledam vse video vsebine na YOUTUBE, POPTV,... Delajo mi tudi brez problemov igrice, recimo FIFA,,,

Zakaj nikakor ne morem gledat preko spleta, Octophase, RTV-ja, radio lahko poslušam le gledati ne morem, ne v živo in ne posnetih oddaj.
Če mi kdo ve kaj svetovati bi ga prosil saj sem že čisto obupal!

Hvala in LP

Re: Prosim za pomoč pri strojni opremi!

Kaksna je masina in katerga grafična je not?

Re: Prosim za pomoč pri strojni opremi!

Si probal še zdaj ponovno inštalirat cel računalnik? Verjetno je napaka v softweru ne v hardweru.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Prosim za pomoč pri strojni opremi!

Mašina je amd 2800, matična plošča je asus NF7-S, grafična kartica pa je nvidia 6600. Zanimivo je to da ene video vsebine delujejo druge pa ne. Probal bom še enkrat namestiti sistem, ali pa samo še enkrat vse gonilnike! mi je ja pri namestitvi sistema pri strojni opremi ostal klicaj pri RAID kontoler, vendar sem pozneje downloadal gonilnike iz strani proizvajalca matične, in klicaja zdaj ni več zraven!

Re: Prosim za pomoč pri strojni opremi!

Ponavadi je pravilo, da se vedno urihta gonilnike, ki so v zvezi z matično, ker je tako najmanj problemov, ker pač tisto je osnova za vse drugo naprej. In očitno so bili tukaj problemi z matično.

Re: Prosim za pomoč pri strojni opremi!

nimaš Asuske ampak Abit! Zaradi RAID-a bi vseeno moralo delati, najnovejše gonilnike za nabor poiši -NF2 (Link -poglej če so še kakšni novejši)