Topic: vaši komentarji na Visto

zanima me če, je že kateri od vas preizkusil Windows Visto in kakšen je bil prvi vtis, ter ali mu je opravičila vse pričakovane napovedi, ki jih je MS napovedoval? sam namreč še nisem imel časa preizkusit, čeprav prisegam na odprtokodne operacijske sisteme (Linux, FreeBSD) bom Visto vsekakor preizkusil.

Re: vaši komentarji na Visto

Sam sm jo namestil parkrat in samemu sistemu ni kaj rečt. Problem je predvsem s podobor raznih drajverjev in spremljajočega swja.

Čez kake pol leta bo cist lsukan os.

je pa kolega reku

"no vista is good vista"

wink

Re: vaši komentarji na Visto

vredu je komentiral ja tongue

Re: vaši komentarji na Visto

mam jst visto, in bolj ko je poln disk slabše gre... težje realtime predvaja HD videe kot xp, boljše zgleda + super efekti...nimam pripomb, razen to da manjkajo še kšni nujni updejti

Re: vaši komentarji na Visto

Mislim, da je bila Vista narejena samo za požiranje rama..

Čeprav pa proti izgledu nimam nič!!

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: vaši komentarji na Visto

TiG3rB0y--dobesedno maš prav -- vista je bla narejena tako, da požre čim več rama, ker vanj shranjuje vse pogosto rabljene aplikacije, da se ti hitreje odprejo.

Re: vaši komentarji na Visto

rama glih tok nuca kot XP...pri obeh je okol 60%

Re: vaši komentarji na Visto

S to izjavo se ne strinjam @sweaman . Potem pa nevem, kakšne XPje imaš gori da ti toko požere... ziher še kaki style mod zraven

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: vaši komentarji na Visto

tudi jaz bi se pridružil tigerboy-u in sem mnenja da vista vsekakor več pomnilnika uporablja kot xp.

Re: vaši komentarji na Visto

Res je da vista rabi malo več rama, vendar ga tudi bolje izkoristi

Re: vaši komentarji na Visto

NO Vista is GOOOOD vista!

::
::WI-FI v usako SLO vas!
::

Re: vaši komentarji na Visto

Ram je veliko hitrejši predpomnilnik kot pa kar koli drugega, zato ti vista na hitrem kompu ful bolj hitro dela ko xpji.

Re: vaši komentarji na Visto

jst mam sam 512Mb rama in xp-ju ni problem požret 60-70%

14

Re: vaši komentarji na Visto

ja kaj pa poganjas v ozadju vse je pa drugo, like antivirus shit and so on.. smile

Re: vaši komentarji na Visto

Meni se zdi vseeno najboljši XPji, razmišlam celo da bi šel za bench v kakšni Win98 PRO ali kaj podobnega..

Drugače pa nimam nič proti Visti, da nebo pomote. Pač stvar okusa.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: vaši komentarji na Visto

čez par let bomo vsi hvalili visto in grajali novi takrat prihajajoči win smile

Re: vaši komentarji na Visto

Jaz sem bil na Visti samo kakšne pol ure, tako da ne vem povedati kaj bolj konktretnega. Za minus lahko štejemo velike minimalne zahteve in ceno le-tega OSa. Izgled ni tako slab, čeprav bi raje imel večjo odzivnost (na slabšem PC-ju - na high end ti pa itak vse gre) namesto takega izgleda.