Topic: Vprašanje?

Zanima me če u sobotah tut delajo tle? oz.če razvažajo robo na dom tut u sobotah pa če je to ceu dan a kuko!?men je blo rečen da ga dobim u čet. pet. pa sm u četrtek klicou pa je reku da ga u soboto dobim!a je še možn da ga dobim a ga dons sploh nau???????

Re: Vprašanje?

Jaz sem pa dobu lih danes naroceno 6700GT in disk, sem sel pac iskati na posto, ceprav na posti mi niso dali nobenega listka v nabiralnik, verjetno se jim ni dalo delat, bi mi verjetno v ponedeljek pustili listek, samo vseeno sem sel vprasat na posto ce sem dobu posiljko in uni clovek je mukoma sel pogledat, ce je kaj, neki streljal, da ki ce ni listka v nabiralniku verjetno ni. No se dobro sem sel ze lih okoli 12:45 je bla ura in ob 13 bi zaprli.

Edino glupi postar mi je dvignu ceno za 1€ in tudi tam napisal namesto 200,44€ - 201,4€, tele postarji so res sumljivi , ker ni prvic, da bi se mi zgodilo kaj takega, ceprav malokrat kupujem preko poste, sploh pa kaksne hitre poste in podobno te hitro nategnejo tudi za 3€, bi ti radi 2x zaracunalni postnino, ceprav je ze vse v ceni vkljuceno blo.

Re: Vprašanje?

Ja jst sm su tut 5min prej na pošto prašat pa ni nč pršlo! sam mi je rekla da če sm dou dostava do vrat da poj oni nimajo nč zravn tko da...??mogu bi mi prpelat ta nihov šofer pa ne vem a bo a nau k do zdej še ni!?

Re: Vprašanje?

Če še vedno ni računalnika, prosim, če pokličeš 02 82 77 683, da preverimo kaj se je zgodilo z pošiljko.

Re: Vprašanje?

Mene zanima ali se vsako posiljko oznaci z kaksno sifro ali kako in ce se da slediti potem preko neta da se vidi kje je ta posiljka, ali je ze bila odposlana po posti, kdaj je bila poslana in kje se nahaja, to bi mogla posta vse zrihtat vprsanje, ce ze imajo kaj takega nastimano ali imajo samo za interno rabo, ker nekako treba slediti paketom.

Re: Vprašanje?

Pošta Slovenije tega ne omogoča. Sledenje paketom omogočajo nekatere dostavne službe.

Re: Vprašanje?

Pošta slovenije je za leeseno žlico. Nimjo narejenega sledanja pakeotv in če se paket izgubi ali je karkole narobe z njim ga je skoraj nemogoče najt.

Drugače je pa vsak naš paket označen z črtno kodo in mi lahko v trenutko pogledamo kdaj in komu je bil poslan. Tu se pa potem ustavi ker pač pošta slovenjije nima narejenega nobenega sledanja. Edino ti preostane klicanje na matično pošto in da pogledajo, če je paket že prispel.