Topic: Club 3D PCI-e HD2900XT

V ponedeljek dobimo končno to grafično kartico.

http://www.sestavi.si/item.php?id=116&a … aphicscard

Zanima me, če že ima kdo kaj izkušenj s tem novim atijem oz amdjem!

LP!

2 (edited by urh 2007-06-06 12:30:12)

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

fizičnih izkušenj ne, ampak sm bral dost člankov glede testiranj in lahko rečem samo pohvalne besede zanjo, pa tudi cena se mi zdi primerljiva s kvaliteto tako da je to pomojem dobra izbira za vse hardcore gamerje ali pa tiste druge, ki se ukvarjajo z grafiko.

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

rajš bi mel 8800GT z 320MB...amd sucks

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

zakaj amd sucks? ce bos dobro komentiral in zagovarjal to trditev pol lah opraviceno to reces.. drugace je brezpomensko kvasenje.

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

zelo zaostajajo z novimi stvarmi, požre ogrooomno elektrike, greje se 3x več kot 8800, edino kar je je to da ima odprtokodne gonilnike (čeprav sploh niso nardil novih za to ampak so samo stare čist mal spremenil)

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

Kaj ima AMD zveze z ATIjem. Oni samo sodelujejo med seboj in nič druga. Za grafo al ATI al nVidio to pa je čist stvar okusa in potreb.

Jaz si še vedno predstavljam tak:

ATI = kvaliteta grafike
nVIdia = kvalitetna hitrost

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

Ne bi se strinjo s tem, da požre več elektrike -- v crossfire načinu je precej manj ko pa nvidia v sli, sicer morš pa v obeh primerih met 800w napajalnik. Če pa še upoštevaš nizko ceno, je vskakor vredna ogleda.

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

Itak pa je konkurenca najboljša stvar za uporabnika -- tud nvidie bojo šle s cajtom dol s ceno.

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

ja v tem je fora...nVidie so drage ker ni konkurence...3/4 stvari je pa narjen za nVidie...jaz nebi mel ati-ja ker sem imel možnost primerjat

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

Za svojo ceno je ati 2900XT super, in je v vseh pogledih (pri nepopolnih gonilnikih) prehitel 8800GTS z 640mb rama. 8800GTX pa si imo kupijo tisti ki imajo preveč denarja.

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

Sm pa prebral da porabi ta Ati nenormalno veliko energije??

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

res je

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

http://slo-tech.com/script/forum/izpisi … dID=273365

tole poglejte

14

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

"Novica sicer izvira z Inquirerja", tako da brez veze neke spekulacije in linke popat wink

Re: Club 3D PCI-e HD2900XT

mnja jaz sm skor solzo potocu k sm vidu da se ti dvoji skup spravlajo ker jaz smoz nekak na pcju navijam za kombinacijo amd/nvidia ... padolgo 0 hmm