Topic: Skype

Imam windows 7 64-bit na novem računalniku ki je bil kupljen 31.1.2013 in ko imam skype prižgan in nobene druge stvari, ko hočem prijatelja poklicati mi piše Težava z internetno povezavo in na prejšnjem računalnik je delal skype brezhibno tako da moč interneta ni kriva. Kaj bi bilo lahko krivo ? in tudi ko kaj prenašam npr. 1gb veliko datoteko mi piše da bo en dan prenašalo, na prejšnjem računalnik je prenesilo v 1 uri, kaj je potem za vse to krivo ?

Re: Skype

Pozdravljeni,

na računalnik smo naložili operacijski sistem, računalnik testirali in je deloval brezhibno, tudi internet. Najbolje, če poskusite izbrisat skype in ga na novo naložit. Sem skoraj 100%, da je težava v samem skypu. Če še to ne bo delovalo poskušajte zbrisat tudi gonilnike za mrežno kartico in jih ponovno namestit(najdete jih na priloženem CDju). Iz česa pa prenašate podatke, USBja, diska?

LP,

Sestavi.si

Re: Skype

Ker sem namestil drug operacijski sistem me zanima kje so programi za grafično kartico ?

Re: Skype

Programi za grafično kartico so na priloženem CDju od matične plošče. Najdete jih tudi na uradni spletni strani proizvajalca matične plošče.

LP