Topic: no signal napis na monitorju

Pred 3-leti sem pri vas kupil računalnik s spodnjo specifikacijo:   
WD 1TB SATA2, 32Mb, 7200rpm - Black ( WD1001FALS )   
Napajalnik Thermaltake ATX W0131RE 850W/14 Tough Power
ocz 3x 2GB DDR3
DVD/RW SONY AD - 7240S - 0B SATA BLACK
Procesor INTEL Core i7 - 860, 2,80GHz, LGA1156, Quad - Core, Boxed
Mainboard S - 1156 ASUS P7P55D Deluxe, ATX
Ohišje Midi NZXT M59 Tower, Črna, ATX
VGA HD 5870 1G DDR5 PCIE 2DVI/HDMI/DP FULL
Ventilator XIGMATEK Crystal 140 Blue LED Lüfter, 140x140x25     x 2

Računalnik je delu perfektno do danes, ko sem ga hotel prižgati, pa mi je monitor napisal no signal. Težava ni v monitorju, saj je čisto nov, ter sem ga testiral na drugemu računalniku. Stestiral sem vse vhode, ter razlicne kable(DVI,HDMI). Računalnik v principu deluje vredu, vrtijo se vsi ventilatorji (tako dodatni kot od CPU,grafične kartice, napajalnika), samo slike noče prikazati tako,da sumim da je nekaj narobe z grafično kartico. Zanima me v čem bi bila lahko težava ter kje bi se dalo stestirat in serviserat ce bi bila potreba ( pri vas ali bi bilo mozno tudi kje drugje)

WD 1TB SATA2, 32Mb, 7200rpm - Black, Thermaltake ATX W0131RE 850W/14 Tough Power, OCZ 3x 2GB DDR3, INTEL Core i7 - 860, 2,80GHz, ASUS P7P55D Deluxe, NZXT M59 Tower, VGA HD 5870, 2x XIGMATEK Crystal 140 Blue LED Lüfter

Re: no signal napis na monitorju

Pozdravljeni,

če imate mogoče kako drugo grafično kartico, predlagam, da jo vgradite v ta računalnik in boste takoj videli, če je v tem problem. Lahko še pokusite s kakšnim drugim pomnilnikom, napajalnikom,... Če nimate te možnosti lahko pošljete računalnik k nam v servis, da ga pregledamo, in mi vas bomo obvestili koliko bi znašali stroški, ker računalnik verjetno ni več v garanciji. Če slučajno je, bomo uredili zastonj. Priložite še račun, garancijski list, ter kratek opis napake.

hvala in lp,

Sestavi.si Team