Topic: AMD procesor, socket 462

Zdravo!

Zanima me, kje bi lahko kupil nerabljen ali le kratek čas rabljen nekoliko hitrejši (vsaj 2000 MHz +; dejanska frekvenca 1667 Mhz) AMDjev procesor (npr. serije Athlon XP, Duron), ki leže v socket 462 (imam matično ploščo K7S41GX2)? In za kakšno ceno?

Vem, da je na bolha.com ponudba pestra, a povečini gre za dotrajane procesorje, ki jih je moč dobiti že za nekaj evrov.

Hvala za odgovor. Lp.

Re: AMD procesor, socket 462

Huh, tale pa bo skorajda nemogoča. Če bi jaz bil na tvojem mestu bi poklical v tole trgovino in bi se probal zmenit, če bi lahko kupil samo CPU. Sicer ne me za besedo držat, ampak mislim da če pri njih kupiš nekaj rabljenega, ti pripada minimalna garancijo na zadevo smile

Re: AMD procesor, socket 462

Mc Čun wrote:

Huh, tale pa bo skorajda nemogoča. Če bi jaz bil na tvojem mestu bi poklical v tole trgovino in bi se probal zmenit, če bi lahko kupil samo CPU.

Hvala za informacijo in napotitev.

Re: AMD procesor, socket 462

pravicar wrote:

Sam ti ga prodam za 3€ ( AMD AthlonXP 2000+ hladilnik). Kolikor sem imel izkušnje s tem podnožjem je vedno prej matična crknila kot procesor, zato mi je tudi procesor ostal.
Če si zainteresiran piši na amadej.pevec@gmail.com

LP

Tudi moj CPU je še vedno OK, medtem ko je matična plošča odpovedala te dni. RIP. Oba, CPU in pokojna plošča sta stara več kot 10 let. V sled zadnjih dogodkov ne razmišljam več o »prenovi« starega PCja, mislim, da bom moral sestaviti novega. Dokler se ne odločim kakšnega, pa se bom moral zadovoljiti s prenosnikom.

Vseeno hvala za ponudbo. Lp.