Topic: Nov računalnik pomoč

11611    Mainboard S-1155 ASUS P8Z77-V LE, ATX(Osnovne plošče)    153.39€
11711    Procesor INTEL Core i7 - 3770K, 3,50GHz, LGA1155, Quad-Core, Boxed(Procesorji)    311.74€
8892    DDR3-RAM KIT 8 GB, 1600 MHz, CL9, KINGSTON HyperX Genesis(Pomnilnik)    52.21€
                GRAFIčNA KARTICA PCI-E 3.0 ZOTAC GEFORCE GTX670 AMP! EDITION, RETAIL, 2048MB   445,75 €
11373    Trdi disk WD Green 1TB SATA3 64MB WD10EZRX(Trdi diski)    99.88€
8719    DVD-+R/-+RW SATA LITEON iHAS122, bulk, črn(Optične enote)    18.10€
7429    Ohišje LC ATX midi PRO917B Titus X(PC Ohišja)    58.86€
7956    Napajalnik ATX 850 Watt, CHIEFTEC Nitro BPS-850C , 80Plus-Bronze(Napajalniki)    114.06€

Rabim še info za monitor...če ima kdo kakšen nasvet za dober monitor do cca. 300e

Skupna cena cca. 1250e.

-Se da dobit popust, če vzamem računalnik in monitor skupaj, pri vam?
-Zanima me kako se odnese PCI 3.0? Kolikor sem pregledal komponente je vse kompatibilno z pci 3.0 verzijo ali pač?
-Zanima me tudi mnenje, kako se bo računalnik odnesel v praksi in če potrebujem se kakšen hladilnik za dodatno hlajenje?
-Pa tudi druga mnenja kaj bi vi menjali za boljše delovanje ali kaj podobnega par evrov +/- ni ovira...ne rabim pa kartice SSD


Res me vse zanima, saj ko sem kupil nazadnje računalnik sem kupil top shit, tako da ja tongue

Re: Nov računalnik pomoč

racunalnik je beast dodas se gtx 570 asus-usovo verzijo te grafe,pa wd black,za momnitor pa koliko inchenga hočš met :? lp

3 (edited by peter j 2012-05-12 14:14:33)

Re: Nov računalnik pomoč

dodam gtx 570 mislis SLI način ali da bi zamenjal?

Za monitor pa ne vem tongue  pač full HD mora bit 24' al pa 27'? kaj pa vem a se slika kaj popači na 27 ? al pa je prevelik?

V čem je razlika med green in black?

Re: Nov računalnik pomoč

ne mislim tole rajse kupi :http://www.sestavi.si/index.php/item/display/8743
monitor:to je vsejeno 24 ali 27 slika ne bo popačena,karkoli zelis povej pa ti bom nasu nekaj.
razlika med balck in green je bistveno zaradi hitrosti diska.black dela hitreje.
lp

5 (edited by peter j 2012-05-13 11:45:06)

Re: Nov računalnik pomoč

Monitorji:
1. http://www.sestavi.si/index.php/item/display/9310
2. http://www.sestavi.si/index.php/item/display/9321

Ta dva gledam zaenkrat smile ce imas kaksnega boljsega prosim linki big_smile

Drugač me zanima zakaj bi vzel 570 gtx? A ni to PCI 2.0? pa se starejsa verzija pa to...kolikor sem primerjal je gtx 670 zdej top...tud kar se tice PCI 3.0, kar bi znalo biti na trgu z pravimi driverji pa to top

ok disk bom dal na black smile

Se nekaj me zanima in sicer, če naročim računalnik in recimo grafične ni na zalogi 2 mesca....po kateri ceni potem plačam, ko mi računalnik sestavijo? Po tisti, kakršna je bla na dan naročila ali na tisti dan ko bo računalnik sestavljen?

*Ni mi tezko čakat na grafično 2 mesca, kar se tiče velikega povpraševanja na nove verzije GTX-ov smile)

Re: Nov računalnik pomoč

monitor uzemi ta samusungov,

pol pa uzemi 670 pa bos se bol beast tongue sam nism se pogledu ce je na zalogi.

plačaš po redni ceni se mi zdi to se prav da zdele pride npr. nwm gtx690 je rednacena 999 eurov  bos pol tud tok plaču.
drugače upam da si kej razumel ker sm dele komaj ustal big_smile LP

Re: Nov računalnik pomoč

ok hvala ti za odgovore smile zdej samo pocakam admina da mi pove koliko časa približno rabi sestavi.si da dobijo na zalogo: GRAFIčNA KARTICA PCI-E 3.0 ZOTAC GEFORCE GTX670 AMP! EDITION, RETAIL, 2048MB  potem pa akcija smile)

Če pa ima še kdo kakšen nasvet ali kaj podobnega pa prec hitr na plan z njim, dokler ne posežem v denarnico...

Re: Nov računalnik pomoč

rec se adminu naj ti overclockajo procersor pa kupi si en mega hladilnik ce mas dosti dnarja,ker drugace je overclockanje skoraj da nemogoče lp