1 (edited by timcestnik 2012-03-25 20:49:45)

Topic: ali bi vse pasalo skupaj

Mainboard S-1155 ASUS P8P67 Deluxe (Rev.3.0), ATX
INTEL Core i7 - 2700K, 3,50GHz, LGA1155, Quad-Core, Boxed
DDR3-RAM KIT 16 GB, 1600 MHz, CL9, KINGSTON HyperX Genesis
PCI-E 2.1 ASUS EAH6950 DCII/2DI4S/2GD5, retail, 2048MB
Trdi disk WD 1TB 64MB SATA3 Green WD10EAR
SSD 60GB 2.5'' SATA3 MLC, Corsair Force3A
DVD-+R/-+RW SATA LITEON iHAS122, bulk, črn
Napajalnik ATX 800 Watt, CORSAIR Gaming Series GS800, 80Plus
Ohišje Cooler Master MIDT HAF RC-912P-KKN1 PLUS
+Hladilnik za procesor COOLER MASTER Hyper TX 3 Evo

ali bi bil to tak ultra dober računalnik,da bi lahko snemal video za na youtube in pa seveda noro igranje igric na ultra rezoluciji brez štekanja?

Re: ali bi vse pasalo skupaj

Racunalnik je fenomenalen smile) Samo katere igrice pa bi igral na ULTRA high details?

Re: ali bi vse pasalo skupaj

battlefield 3 in pa modern warfare 3 seveda in pa se par drugih iger npr. assasins creed
predvsem me zaanima grafična kartica ali bi bila res dobra za ta nakup in pa ALI BI MIL AHKO TUKAJ PRI SESTAVI.SI OVERCLOCKALI INTEL I7 2700K ?

Re: ali bi vse pasalo skupaj

Zdravo!

Lahko ti ga navijemo! smile

LP!

Re: ali bi vse pasalo skupaj

bi slo na več kot 5 ghz mogoče ??

Re: ali bi vse pasalo skupaj

drugače pa ste res fenomenalna stran obožujem vas !!!!!!!!!!! big_smile

Re: ali bi vse pasalo skupaj

Pri navijanju je pač treba ugotovit pri kateri hitrosti vse skupaj še deluje normalno. :=)

Nima smisla masino prevec navit in ti deluje nestabilno!

wink

LP!

Re: ali bi vse pasalo skupaj

če bi to jst sam naredu se bi nabrz zacel use kadit vn iz kompa big_smile:D

Re: ali bi vse pasalo skupaj

kaj pa drugače mislite o računalniku ??bi bil uredu za delanje videoov in igranje iger?

10 (edited by peter j 2012-03-28 16:34:53)

Re: ali bi vse pasalo skupaj

Preveri radeon 78xx verzije tukaj imaš link:( podatek za 7870 je verjetno napačen! Ker je 7850 boljši, kar pa dvomim.... ) http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html

tale komponenta SSD 60GB 2.5'' SATA3 MLC, Corsair Force3A    ali jo potrebuje? Ker računalnik dela brez tega....jaz osebno bi raje dal 100e več in kupil malenkost boljšo grafično, saj nova generacija deluje na PCI 3.0 sistemu....Ki pa sicer še ni čisto kompatibilen, vendar bo počasi.

Re: ali bi vse pasalo skupaj

ssd bi ime lza zaganjanje windovsow ,ker bo zagon 10 krat hitrejši kot pa z navadnim diskom,to se pravi 7850 grafična bi bila najbolša ?

Re: ali bi vse pasalo skupaj

Ne poglej na AMD strani...kolikor sem preveril med njima ni neke velike razlike ampak je 7870 boljša, proti 6950 pa itak...že zaradi samega vodila PCI 3.0 mislim da omogoča veliko večje hitrosti...ampak na žalost še ni matičnih ki bi to podpirale ali pa so  zelo drage...najbolje da vprašaš admina glede matičnih za 3.0 vodilo.. mene osebno ne moti zagon windowsov tongue ker itak imam cele dneve računalnik na ON tak da tiste 3min ki mi gredo na teden za zagon window-sov mi po domače "dol visi" tongue

Re: ali bi vse pasalo skupaj

PCIe 3.0 je zaenkrat in še lep čas bo samo šminka za kompe

KLIK