Topic: Radeon HD 78xx

Zanima me kdaj boste dobili radeon 7870?  v prodaji naj bi bil 12.2.2012   kako dolgo traja da dobite dele v prodajo?

Re: Radeon HD 78xx

Dvomim, da bo februarja splavitev 78x0 serije graf. Po mojih info bo 15. februarja uspela splavitev 77x0 modelov, cca mesec dni za tem (~6. marec) pa bodo predstavljene 78x0. Kako dolgo pa potem rabi zadeva da sem pride, pa bo admin več povedal smile

Re: Radeon HD 78xx

hmm imaš prav tongue sem še enkrat poiskal članek in pravi da bodo februarja več povedali o seriji 78x0. A lahko vprašam kdaj se najbolj splača nabaviti nov računalnik? nove komponente pa to.. nisem na tekočem z tehnologijo trenutno tongue

Vem da pred 78xx serijo ne, samo kaj pa potem a je do poletja kaj napovedno, kar bi lahko vplivalo na ceno ter moč ?

Re: Radeon HD 78xx

Hja, trenutno se splača počakati na konkurenco (Nvidia), razen če imaš sedaj hudo staro grafo ali pa če želiš trenutno AMDjevo ponudbo preplačati. Kajti če bodo grafe iz zelene hiše solidne, bi le te znale kar precej znižati ceno zdajšnim Radeonkam. Pri drugih komponentah pa načeloma ni nikoli pravi čas za nadgradnjo (CPUji predvsem) , saj se skoraj vedno najde nekaj za kar je "vredno" počakati naslednike. Enkrat je pač potrebno rečti dovolj je čakanja wink

Re: Radeon HD 78xx

Lahko še počakam, se mi ne "mudi" tongue kaj bi naredili vi? bi počakali nvidi-o ali še kaj drugega. Ker imam namen kupit mašinco, ki bo solidna kakšne 1000e big_smile

Re: Radeon HD 78xx

Jaz bi vsekakor počakal na Nvidio. Med tem časom še boš lahko videl, kako se bo kaj obnesel Intelov Ivek (Ivy bridge) in posledično bo v končnem smislu lažja odločitev. smile