Topic: Problem z računalnikom

Imam problem z računalnikom, mislim da je grafična namreč vse igrice štekajo tako stare kot nove.
Specifikacije:
Amd Phenom 1090T
Asus formula IV
Powercolor 6870
Corsair rami 4gb 1600mhz
Corsair TX650W
Aerocool Scyloon 2
1Tb disk
Prosim da mi pomagate rešit ta problem.

Re: Problem z računalnikom

Kaj to nemudoma ali recimo po parih sekundah igranja? Mogoče se ti računalnik/komponente preveč segrevajo..Drugače bi pa znal biti PSU..Imaš 6 jedrni, požrešn procesor ter 6870 katera tudi porabi veliko..

Napiši v google za program GPU-Z, ta ti poroča temperaturo in vse..

Re: Problem z računalnikom

Naprimer pri Dirt 2 sem mal pelam pa zašteka pol pa naprej čez par sekund pa spet isto.Temparature so vredu, se ne pregreva kaj.
Sem probu v drugem račualniku pa dela isto.

Re: Problem z računalnikom

Verzija driverjov?

Re: Problem z računalnikom

Najnovejši 10.10

Re: Problem z računalnikom

Js bi še to uprašo ker napajalnik bi mi priporočili za ta procesor in za dve 6870 grafični.

Re: Problem z računalnikom

Zračunaj si http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp glej pač da ma dovolj močne 12V linije,kaki tx hx 650W-700W,CM,Enermax 650W,....

Re: Problem z računalnikom

Kakšna 700W od priznane firme.

http://www.sestavi.si/index.php/item/di … light.jpeg

http://www.sestavi.si/index.php/item/di … -14cm-v2-2

Drugače pa je link zgoraj zelo dober!

Re: Problem z računalnikom

pozdravljeni

Imam problem z ugašanjem računalnika, kar pa se ne dogaja ob specifičnih situacijah, torej naključno - včasih med gledanjem filma (preko hdmi na TV), včasih kadar je rač popolnoma neobremenjen, torej v idle. Naj povem, da je računalnik nov, naredil sem tudi test z menjavo rama - najprej brez enega modula, nato sem zamenjal in vstavil prvega in odstranil drugega, vedno isto, torej ram ni kriv. Ker pa žal nimam nobenih rezervnih komponent, da bi stvari lahko stestiral, vam bom najverjetneje poslal škatlo nazaj..

Re: Problem z računalnikom

Kaj pa kakšni virusi?

LP!

Re: Problem z računalnikom

clean install, 2x! (različna OS). Sem poslal kišto nazaj. nekaj mora bit na HW. Me je pa zmotlo to, da so me pred odpremo klicali, da grafične, ki sem jo naročil, nimajo na zalogi in če mi lahko dajo neko drugo (kljub podatku O ZALOGI naročene). Sicer nočem nič špekulirat a vendarle....

Re: Problem z računalnikom

Se pravi da je računalnik že pri nas?

Brez grafe?

Kje si se zanimal za grafo in za katero?

LP!

Re: Problem z računalnikom

ja rač, je pri vas, poslal sem ga v petek, v kompletu z grafo. Odkrito rečeno, ne vem več točno katero grafično sem naročil, vem samo da je bila v času mojega naročila na zalogi, naslednji dan pa sem bil poklican, da te grafične ni na zalogi in če mi lahko dajo drugo, v istem cenovnem rangu. Nima veze, upam, da se zadeva uredi, da bo rač služil svojemu namenu.

Re: Problem z računalnikom

Evo, moj epilog:

Skratka, bil je problem v napajalniku, katerega so/ste zamenjali in sedaj zadeva deluje brezhibno. Vse pohvale za korekten odnos, predvsem pa hiter in učinkovit postopek odprave napake ter samega procesa uveljavitve garancije!

Samo tako naprej!

lep pozdrav, Janez