Topic: Nagradna igra sestavi.si

Kot ste ze verjetno opazili igra za nagradno igro ne deluje več pravilno.

Prislo je do sesutja streznika, na katerem teče igra.

Napaka se odpravlja, žal pa točnega roka odprave ne vem.

http://www.sestavi.si/index.php/game/

Re: Nagradna igra sestavi.si

"Prišlo je do napake pri povezavi s strežnikom. Se opravičujemo. Poskusite znova."

Spet nekaj nagaja:)

Re: Nagradna igra sestavi.si

Od konca nagradne igre je že 3 mesece, pa nagrad še vedno nismo prejeli. Kako kaže s tem? Morda le jaz nisem dobil nagrade (oz. me niste kontaktirali). Ali ste kar preklicali nagradno igro po tem, ko je že bila zaključena? tongue

Re: Nagradna igra sestavi.si

Mene zanima, kdaj bo spet tekmovanje v 3DMarkih?

Re: Nagradna igra sestavi.si

Huh, mogoče nikdar več kaj pa veš. Enostavno je težko pravila tako napisati da kdo nebi našel kakšne luknje in postaviti benchmark ki bi vsem odgovarjal sad

Re: Nagradna igra sestavi.si

Lahko bi spet imeli kakšno nagradno igro. Naj vsak, da od svojega računalnika sliko.

Re: Nagradna igra sestavi.si

Ja pa bo kdo dal sliko računalnika od enega uporabnika iz Vietnama pa mu ti ne boš mogel reči da ni to njegov komp. To bi edino vpoštev prišlo če bi moral vsak uporabnik zraven slike računalnika ročno na papir napisati svoj nick in datum posta na sestavi.si wink

Re: Nagradna igra sestavi.si

Potem pa tako naredite kot si predlagal Mc Čun smile.

Re: Nagradna igra sestavi.si

Mc Čun wrote:

Ja pa bo kdo dal sliko računalnika od enega uporabnika iz Vietnama pa mu ti ne boš mogel reči da ni to njegov komp. To bi edino vpoštev prišlo če bi moral vsak uporabnik zraven slike računalnika ročno na papir napisati svoj nick in datum posta na sestavi.si wink

photoshop dela čudeže smile

10 (edited by DaChampR 2010-11-06 12:06:56)

Re: Nagradna igra sestavi.si

2 min dela v GIMP-u... Če lahko jaz, photoshoper z zelo malo izkušnjami to naredim, lahko nehče, ki dela v PS 2 uri na teden naredi to brezhibno.

http://www.shrani.si/f/2U/Yi/4MaFPAeH/abc.png

EDIT: To ni moj komp, in to JE photoshop... Da me nebo kdo tožu da si ta komp lastim. big_smile
Sem nekje iz googla, prva stran slik pobral..

Re: Nagradna igra sestavi.si

Zgleda niste razumeli, da to ni tekmovanje v PS amak v 3Dmarku, šef je rekel, da če bo kregarija, se tekmovanje takoj prekine.

Slike brez izpisa EXIF ne bodo upoštevane.

LP!

Re: Nagradna igra sestavi.si

Mal se lahko pozabavamo no... ^^
P.S. What is EXIF?