Topic: Problem z racunalnikom

V petek sem prejela racunalnik ki ste mi ga obljubili ze v sredo. Mislim da je nekdo ze napisal da imate problem pri komunikaciji s strankami in s tem kdaj blago pride.
Moj problem se je zacel pol ure po tem ko sem racunalnik priklopila. Zacelo se je da se je racunalnik samodejno restartal. Kmalu zatem je zacel zmrzovati. Racunalnik ne more vklopljen vec kot 20 minut skupaj da ne bi se restartal ali zmrznil. Po parih poskusih je iz zvocnika prisel "high pitch" zvok. Mislim da je problem oprema in mislim da racunalnik ki sem ga narocila ni bil niti slucajno 24h na testiranju. Pusila sem 5 sporocil glede tega da racunalnik ne dela vendar nisem prejela nobenega odgovora.
Rada bi izpostavila da sem narocila tu racunalnik ker imam nekaj malo znanja o tem in ker se mi je firma zdela profesionalna. Sama potrebujem racunalnik za video produkcijo in vsak dan ko ne delam gre denar v moj minus. Zelim da se problem resi ceprav je sodelovanje z vami pustilo zelo grenek priokus.  Prosim za odgovor, resitev.

Re: Problem z racunalnikom

Pozdravljeni!

Za kater računalnik gre, in kje ste pustili obvestila?

Prosim še za kontaktno številko.

LP!