Topic: info@sestavi.si

a na info@sestavi.si več ne odgovarjate?

Re: info@sestavi.si

Imajo msn tako, da boš prej dobil odgoovor kot na mailu

Re: info@sestavi.si

ne uporabljamo vsi msn-ja. pa predvidevam da je veliko strank, ki rabijo informacijo in ne pišejo po msn-ju, ampak na mail. zato pa najbrž tudi imajo "info@sestavi.si".

niti ne pričakujem odgovora v 4ih urah, vendar če pošlješ 2 maila, bi lahko vsaj v 3h, 4h dneh odgovorili.

možno pa je da imajo tako gužvo, da ne utegnejo. v tem primeru jim je pa najbrž vseeno, če bi ena stranka rada zapravila 1.000 eurov pri njih.

očitno bo treba spet h konkurenci - mimovrste.com, kjer so malo bolj odzivni wink

Re: info@sestavi.si

circa wrote:

ne uporabljamo vsi msn-ja. pa predvidevam da je veliko strank, ki rabijo informacijo in ne pišejo po msn-ju, ampak na mail. zato pa najbrž tudi imajo "info@sestavi.si".

niti ne pričakujem odgovora v 4ih urah, vendar če pošlješ 2 maila, bi lahko vsaj v 3h, 4h dneh odgovorili.

možno pa je da imajo tako gužvo, da ne utegnejo. v tem primeru jim je pa najbrž vseeno, če bi ena stranka rada zapravila 1.000 eurov pri njih.

očitno bo treba spet h konkurenci - mimovrste.com, kjer so malo bolj odzivni wink

če ne uporabljaš MSNja pa pomoje uporabljaš telefonsko komunikacijo...-.-

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: info@sestavi.si

res je. ampak mam dost zapolnjen urnik čez dan, ko sem pa frej, sem pa prelen da bi poklical. tako da sem očitno omejen na prodajalne, ki podpirajo lenobo... na srečo tudi take obstajajo wink

Re: info@sestavi.si

Moraš razumeti, da je sestavi.si mala trgovinica, katera ima vedno guzvo, tako da jim zgleda E-Mail ni prioriteta.. tako da raje najdi minuto svojega časa ter jih pokliči.. smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: info@sestavi.si

circa wrote:

tako da sem očitno omejen na prodajalne, ki podpirajo lenobo...

A če bi vprašal via forum to ne bi bilo the lazy way?

Re: info@sestavi.si

najbrž me nihče ni niti razumel v čem je bil point pisanja. nisem jim hotel tečnarit po mejlu, forumu, ali pa celo delat antireklamo. na forum sem šel pisat, samo zaradi njih samih (sestavi.si). če so me razumeli, so me, drugače pa nič.

point pa je v tem, da danes proda samo tisti, ki zna prodajat. konkurenca je velika, proda pa tisti, ki se najbolj potrudi za stranko.

posledično je potem point tudi v tem... res je da bi lahko poklical, in najbrž je še marsikatera stranka taka, ki ne pokliče, vendar se mi zdi, da se stranka ne bi smela ukvarjat s tem, kako do prodajalca, ampak obratno.

po vsej verjetnosti jim je vseeno, če eno stranko izgubijo in posledično bogih 1.000 evrov. če bi pa na mail napisal, da nameravam kupiti 20 računalnikov, za 20.000 evrov (ali pa še več), pa bi mail nekdo pogledal šele po 2h tednih, se najbrž ne bi počutil najbolje.

that's all smile

Re: info@sestavi.si

Hm...

Kar se mailov tiče redno odgovorjamo. Ne bom rekel, da nam kak mail v poplavi mailov ne uide, ali pa obtiči v kakem spam filtru.

Mi lahko posredujes iz katerga mail naslova si pisal, da preverimo kaj se je zgodilo s tvojimi maili.

Hvala in lep pozdrav!

Za nobeno stranko nam ni vseeno!