Topic: POMOČ!

Jas nemorem na mojem rač. inštalirati msnja, sem probal 8.0 pa 7.5 pa 9.0 pa nobeden negre, pa one online igrice tudi negrejo, npr. poker stars pa to.
Pa tiste igrice, ko bi mogle biti gor na rač, one karte pa fliper tega tudi ni gor, ble pa so, pa slikara in računala ni gor,
na začetku je blo še vse gor, pa msn in xfire je delal,
Kaj naj zdaj naredim?

Re: POMOČ!

Si kaj formateru al pa kaj? al ti je kr samo nehal delat? :S lahko bi tut kak SS prlepu wink

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: POMOČ!

Enkrat ko se mi je tisto pojavlo na ekranu tisti genuine al kaj je od takrat pa mi nedela msn pa xfire, pa poker stars, pa titan poker, pa tistih kart pa fliperja ni gor, pa slikara

Re: POMOČ!

Potem pa probaj odstranit genuine tool.. samo tega ti nisem jaz povedal tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: POMOČ!

sej tega genuina zdaj ni več
naj ponovno naložim gor windows?

Re: POMOČ!

Kateri win pa imaš?

Re: POMOČ!

ce si na partisu,so gor licence za ta genuine,

Re: POMOČ!

mam pa windows xp sp2

Re: POMOČ!

Probaj iti na Nadzorno ploščo (control panel) in poišči dodaj/odstrani programe (add/remove programs) in potem dodaj odstrani windows komponente (add/remove windows components) potem pa poglej če imaš inšaliran mesenđer če ga imaš ga lahko probaj deinštalirat in ponovno inštalirat, kar pa se iger tiče pa poglej pod pripomočki in orodja (accesories and utilities) če se ne motim bi morale biti tam in isto naredi kot za mesenđer wink

10 (edited by tejco 2009-09-07 20:07:48)

Re: POMOČ!

Ne vem pod katero temo naj dam to... bom kar pod to napisal.

Prijatel me je prosil naj pogledam njegov prenosni računalnik IBM ThinkPad R50e (starejši prenosnik). In sicer ko prižge računalnik se po ekranu vidijo same črno bele in barvne črte.
Kaj mislite da je narobe? mogoče je šel ekran, grafika?

Hvala za pomoč!

BTW: ko sem nekaj časa poskušal s kombinaciskomi tipkami Fn+F3,F4... mi je nekak uspelo, da se je pikazalo pol zaslona (vendar ko sem ga spet ugasnil in ponovno prižgal je bilo spet vse isto... črte po zaslonu). In na tistega pol zaslona se je pojavilo tudi pol namizja. Na drugi polovici so bile pa še vedno razne barvne in črnobele črte. Kod da bi se slika zamaknila...

Kaj menite da bi bilo narobe?

Re: POMOČ!

Močno dvomim da je šel ekran.. lahko probaš z reinštalacijo driverjev za grafiko ?

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: POMOČ!

Kaj v safe mode dela isto?

Re: POMOČ!

Na srečo sem našel kombinacijske tipke, da mi deluje moj namizni monitor na njegovem prenosniku, tako, da bom lahko poskusil ponovno nanesti driverje. Problem je pa v tem, da ta prijeatelj ni zraven prenosnka dobil nobenega driverja in je moral use driverje prenesti iz interneta... baje da so vsi drajverji na uradni strani IBM-ja, samo jih jaz ne najdem hmm

Mc Čun:
tudi u safe mode dela isto.

Re: POMOČ!

Probaj z temi gonilniki KLIK

BTW čisto na podnu so.

Re: POMOČ!

Sem poskusil namestiti gonilnike, ki si mi jih predlagal, vendar ni nič bolše hmm... Poskusil ga bom še formaterati če bo mogoče potem kaj bolše...