Topic: blackscreen

Ok, kar se mi je zgodilo včeraj (mislim da) je vredno da objavim tule.. No, ko sem resetiral skoraj 2 meseca star laptop (acer) se je pokazal black screen (enako v varnem načinu) - na ekranu se vidi samo kurzor miške ki jo lahko premikam (tudi če na rač. priklopim USB miša). Občutek imam da se računalnik prižge do konca vendar ne kaže namizja ipd (funkcijske tipke delujejo - turno on/off touchpad , sleep mode - vse zazna)...če pa po zagonu izberem opcijo "repair your computer" se slika pokaže - program pa ne zazna napak. Torej wtf?!

Če kdo pozna rešitev (pa ne formatiranje ali pdb big_smile) dobi za pivo.


Hvala in lp

Re: blackscreen

uff pivo big_smile se bm ze kej spomnu tongue

Re: blackscreen

Kaj pa je bil vzrok da si ga resetiral?

Re: blackscreen

problem z wireless-om (router sem resetiral pa še vedno ni delalo, zato sem resetiral računalnik)

ko sem to naredil ponavadi je delalo - včeraj se pa ni hotu prižgat

Re: blackscreen

Probaj stisniti Ctrl+Alt+Del in poročaj če se ti bo kaj prikazalo wink

Re: blackscreen

nič...Mami je peljala na servis - rekla da ne bom jaz kaj "sral" serviser pa je rekel da je to običajen vista problem...če se bo dalo bo zrihtal brez formatiranja ipd...tako da Hvala vseeno


lp

Re: blackscreen

http://social.technet.microsoft.com/For … d7ffe610d5

http://www.vistax64.com/vista-security/ … vista.html

Tukaj imaš nekaj rešitev glede blackscreena! Pivo je moje! big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: blackscreen

a ste gdaj porajtal da so mame zelo nezaupljive? pri meni je blo tko de ku sm si racunalnik sam doma sestavlu me je skus gnavla de nej pelemo to nekam koder znajo rac sestaut

|ASUS M3N79-vm|AMD Phenom 9850 BE|OCZ 4GB|ATi Radeon Gigabyte HD4890 Ultra Durable 1024MB|WD Blue 500GB|Lc 550W|Gmc X7 X-STATION|Razer DeathAdder|

Re: blackscreen

Seveda so, na srečo sem mami že v zgodnjih letih dokazal, da to je to piece of cake smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: blackscreen

no po mojm je kos torte tezje nrdit ko pa rac. popraut

|ASUS M3N79-vm|AMD Phenom 9850 BE|OCZ 4GB|ATi Radeon Gigabyte HD4890 Ultra Durable 1024MB|WD Blue 500GB|Lc 550W|Gmc X7 X-STATION|Razer DeathAdder|

Re: blackscreen

Haha, tudi to je res smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;