Topic: Opozorilo!! www.demise.si

Vsem, ki berete ta forum en lep pozdrav.

Moja še čisto sveža izkušnja s tem podjetjem je ZELOO pozitivna !

Zakaj pozitivna?
Ker sem glede na moje izkušnje bil toliko pazljiv in nisem nasedel ter preko klika plačal kupnine FIZIČNI OSEBI!
Ko sem v kliku izpisal položnico in vpisal št. računa, se je po prvi potrditvi na desni strani spremenilo
ime naslovnika iz DEMISE d.o.o. na neko X fizično osebo.
Po mojem klicu na kontaktno gsm, mi je prijazen gospod razložil, da pač tako poslujejo,
ker morajo nekako priti do gotovine oz. se s tem izognejo plačilu davka na dobiček in morda tudi s tme celotnega DDVja!
Seveda drugače ne morajo do gotovine, saj sem ugotovil kasneje, da imajo blokitan trensakcijski račun!

<strong>TUKAJ BODITE ZELOO PAZLJIVI, DA NE REČEM, S TEM PODJETJEM NE SKLEPAJTE KUPČIJ!!!</strong>
saj ima to podjetje blokiran trensakcijski račun, kar posledično pomeni,
da izdaja fiktivne račune, ki niso nikakršna osnova za uveljavljanje garancij!
TOREJ POTROŠNIK je v tem primeru zvito zaveden, "PRODAJALEC" pa nima nikakršnih obveznosti do njega!

VEDNO pred vaskim nakupom pri "SUMLJIVIH" in "NEZNANIH" podjetjih
na tej http://www.bonitete.si/   spletni strani preverite kakšno je trenutno stanje oz. poslovanje podjetja!

Takšna podjetja in z njimi povezane fizične osebe, je potrebno takoj prijaviti pristojnemu tržnemu in davčnemu inšpektoratu.<blockquote>
______________________________________________________________________________________________________________________________


ZELO SLABE IZKUŠNJE S TEM PODJETJEM!!!

Podjetje DEMISE ima pogodbo z več podjetji(TUDI DRŽAVNIMI) v Mariboru in okolici za servisiranje in vzdrževanje strojne in programske opreme.
Ljudje na teh podjetjih znajo povedati o njih precej zanimivih reči!                 
(nekatere pa pri nakupu preko spletne trgovine doživel tudi sam!)

Večinoma si za servisiranje po teh podjetjih najdejo nekoga, ki nima strokovnega znanja ali kakršne koli šole računalništva.
Pa tudi nikakršne pogodbe s podjetjem Demise.  Kar pomeni delo na črno.
Da ne omenim, kako malomarno početje je to, kar se tiče varnosti in anonimnosti podatkov, glede nato, da gre za državna podjetja.

Dogaja se, da se razne komponente, kot so tipkovnice, miške in zasloni tu in tam tudi po podjetjih prodajajo brez računa..
Po nekaj zavrtetih telefonskih številkah sem izvedel, da se redno dogaja,
da podjetje Demise servisiranja NE izvaja v skladu s podpisanimi pogodbami.
Npr: izpad omrežja(interneta)v nekaterih podjetjih kar za dva meseca ali več, ker serviserjev ni za dobit. 
      Ali pa okvara operacijskega sistema, zaradi česar, morajo podjetja kljub sklenjeni pogodbi klicat druge ponudnike servisnih storitev.

*   Temu naj bi botrovalo, da naj bi bil eden od lastnikov podjetja DEMISE hkrati redno zaposlen še v eni službi.
Drugi pa se glede storitev izgovarja na prvega češ, da to ni njegova naloga.. (in obratno)      -->(Podjetje je pisano na DVA lastnika.)
Vso premoženje pa naj bi imel pisano na ženo. (Kar bi pomenilo, da mu v tem primeru v resnici nihče nič ne more).


Pri nakupu preko spletne trgovine pa se dostikrat zgodi, da so nedosegljivi,
sploh ko jih drugič kličete za uveljavljanje garancije!

Plača se fizični osebi na roke (brez računa po možnosti) -
njihovi računi za prodane artikle NISO nikakršna garancija! --->
(Dostikrat sploh ne dajo gor štampiljke oz.prodajajo kar brez računa!
Ali pa obljubljajo, da pripeljejo račun kasneje.. kar se seveda ne zgodi)
Na dostavo naročenega se včasih čaka tudi po več kot 2 meseca!!!
Da ne govorim o tem, da o slovenskih navodilih ni ne duha ne sluha!
Prodani izdelki dostikrat nimajo priložene garancije, kar pomeni, da samo z računom (ki ga izda DEMISE),
ni mogoče uveljavljati garancije pri nobeni drugi firmi!

Kot že prej omenjeno, podjetje ima blokiran račun -če si ga uredijo pa to ne traja dolgo!
Tako je tudi z njihovimi telefonskimi številkami!
(Res pa je, da s tem podjetjem ni dosti težav v primeru, ko se vam nič ne pokvari!!!)

Pa HVALA LEPA za tako trgovino in servis!
__________________________________________________________________________________
Ti ljudje odžirajo delo drugim, ki bi ga redno,pošteno in z veseljem opravljali!
__________________________________________________________________________________

Re: Opozorilo!! www.demise.si

Ali sta spletni strani Elektronika.si in Demise.si kaj povezani? Npr. imajo itega šefa,itd.

//M4A78 PRO/Phenom II 940/Gigabyte HD4850 OC/Kingston 4GB/HDD 750GB/Chieftec APS-550S 550W/Chieftec DH-03B-SL-OP//

Re: Opozorilo!! www.demise.si

Mislim da ne. Drugače pa vem da je podobno kot je bilo opisano zgoraj z trgovino solo.si

Re: Opozorilo!! www.demise.si

Aja? Nisem si mislil... No saj jz bom kupil komponente za moj nov komp na sestavi.si in agt.si

//M4A78 PRO/Phenom II 940/Gigabyte HD4850 OC/Kingston 4GB/HDD 750GB/Chieftec APS-550S 550W/Chieftec DH-03B-SL-OP//

Re: Opozorilo!! www.demise.si

Vsekakor sestavi.si pa je to to smile pa druga skor ne rabiš big_smile razn za kaki TV smile

Drugače pa ful hvala za opozorilo!

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Opozorilo!! www.demise.si

js bom samo ohišje nabavil pri agt.si ker ga na sestavi.si nimajo...

//M4A78 PRO/Phenom II 940/Gigabyte HD4850 OC/Kingston 4GB/HDD 750GB/Chieftec APS-550S 550W/Chieftec DH-03B-SL-OP//

Re: Opozorilo!! www.demise.si

Po novem se ista ekipa imenuje demise-pc d.o.o. tako, da opozorilo velja tudi naprej.
Naša država-dav&#269;na je popolnoma nesposobna pri teh zadevah. Nategujes ljudi dokler se vse skupaj prevec ne razve, ne placas davkov in podobno potem pa lepo registriras novo firmo in sibaj spet po starem.

lp

Re: Opozorilo!! www.demise.si

Kako ne plačuje davke če je d.o.o??

Re: Opozorilo!! www.demise.si

Ja tako pač je, ne plačajo davka in prispevkov, še boljše za njih če so d.o.o., pri d.o.o. vsi dolgovi ostanejo na podjetju, pri s.p. pa lastnik jamči z lastnim premoženjem.

Re: Opozorilo!! www.demise.si

No še moja štorija. Točno dva meseca nazaj naročim grafično 38090 EVGA e-GeForce GTX 285 FTW Backplate, 1024MB GDDR3, 2x DVI, ki je bila pri njih še najcenejša. Po točno enem mesecu jo dobim, vendar napačno in sicer navadno, ki je 20€ cenejša, plačam pa seveda dražjo. Po pošti jih  spljuvam in kao naročijo novo. Danes se zopet po enem mesecu pritožim, kje je prava grafična in dobim odgovor, da ima dobavitejl v Nemčiji težave z dobavo vseh grafičnih od 260 naprej. Ponudijo mi vrnitel denarja ali pa nabavo 295 in seveda doplačilo, da me bodo še enkrat nategnil...

Re: Opozorilo!! www.demise.si

Ah ja.. kako se eni igrajo smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Opozorilo!! www.demise.si

Tudi sam imam slabe izkušnje z demise-pc.

Prvič je obljubil da bo roba v roku enega tedna zdobavljena, kar ni bila. OK, to se pojedel. Težave pa so se začele ob reklamaciji. Predal sem mu robo in po enem mesecu telefonrarjenja (v smislu, pokliči me jutri, pa v torek, pa danes popoldne itd.) sem dobil vrnjeno čez en mesec. Zadeva pa sploh ni bila popravljena. Sem ga spet klical skupaj 14 dni, vedno ga dobil na telefon, ampak nikakor se ni dalo zmeniti, da bi mu robo predal da bi jo poslal v nemčijo na servis. Spet se je začela kalvarija z klicarjenjem jutri, pa pokliči me drugi teden. Hotel sem mu pripeljati izdelek kamor bi rekel i je rekel da se slišiva da se zmeniva in me bo on poklical, ampak me ni - in on nikoli ne pokliče tudi če reče sam da bo poklical. Polne uste so ga, ampak rezultata pa ni, oziroma traja precej živcev. Dam raje 10€ več, v trgovini, kjer vejo kaj delajo in imam mir in brez dodatnih stroškov.

Nikoli več ne kupim v demise-pc, kljub temu da ima kako stvar poceni, ker dokler nimaš težav misliš, da si profitiral, ko pa imaš kak problem -v smislu reklamacije potem pa samo zavlačevanje in leporečenje.

Re: Opozorilo!! www.demise.si

mato123 wrote:

Ali sta spletni strani Elektronika.si in Demise.si kaj povezani? Npr. imajo itega šefa,itd.

zivjo nevem ce so povezani a z elektronika.si imam sam zelo pozitivno izkusnjo.

narocil sem gtx280 in corsair tx750 roba je prispela prej kot v tednu dni(se mi zdi:D)

po mescu dni sem imel okvaro na gtx 280 (artefakti ze ob vklopu)preko msnja sem jih kontaktiral za informacije o garanciji. izdelek sem zapakiral v original embalazo in prilozil kopijo original racuna. v roku tedna dni sem dobil novo kartico v stari embalazi. brez kakrsnih koli komplikacij. + racun na katerem je nov datum za ponovno garancijo .

kartica deluje se danes in mislim da bo se kar par let :d

je pa tale informacija o demise.si prav prisla ker sem pravkar nasel neverjetno ponudbo ki sem jo se pred 5 minutami zelel narocit corsair xms3 6bg kit 1600mhz CL7 150€ ponavadi stanejo 200€+

zgleda bom vzel vse na dinokompu aka elektronika

LP Blaž

14 (edited by The_One 2009-11-06 14:39:56)

Re: Opozorilo!! www.demise.si

Lep Pozdrav, oh kako mi je žal da se nisem prej pozanimal in sem sploh naročil prek tega podjetja..in prav zaradi istega razloga kot ste vi sami..."zelo ugodna" cena!
Včeraj sem prek spleta naročil zvočno kartico Sound Blaster X-FI Titanium Fatal1ty Pro in danes namesto tega dobil Sound Blaster X-FI Xtreme GAMER, ki je cenovno kakšnih 50,60 € nižja..sem danes poklical moža in mi je zagotovil, da mi bojo v pon. poslali tapravo..jaz jim pa grem jutri na pošto poslat nazaj..ČE MI NE BOJO POSLALI NAZAJ PRAVE JIM BOM ZAGRENIL ŽIVLJENJE!
Mogoče so mi poskušali uštulit cenejšo, pa so mislili da ne bom opazil..zanimivo, na garanciji piše eno, dobim pa neki čisto drugega..
Preprosto ni pošteno tako zavajat ljudi..Sej bi res verjel, da so se zmotili pri pakiranju, samo kot vidim je to daleč od tega..No, bomo vidli..