Topic: Računalnik se ne prižge

Ko prižgem računalnik, se zaženejo ventilatorji in zasvetijo se ledice za 1 sekundo potem pa se vse ugasne. Najbrž je problem v napajalniku? Zanima me tudi, če je problem res to ali vam lahko pošljem samo napajalnik za pregled/zamenjavo.
Hvala za odgovor in lp

Re: Računalnik se ne prižge

daj rame vn in mal spucej isto nared za grafično

Re: Računalnik se ne prižge

Sem že poskusil vse možno, sčistil prah, pregledal konektorje, če se slučajno kje kaj ne stika dobro, brez uspeha...

Re: Računalnik se ne prižge

jaz sem mel PODOBEN problem...pač reset tipka se mi je zaskočla in se mi je računalnik non-stop resetiral ko sem ga prižga...:/ samo ti pa praviš da se ti samo ventilatorji vgasnejo al cel računalnik?

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

5 (edited by Divac 2009-06-16 12:36:25)

Re: Računalnik se ne prižge

Ja, za 1 sekundo se zalaufa vse potem se pa ugasne... Moram izklopit na napajalniku, če hočem probat še 1x...
Zgleda, da bo treba poslat napajalnik nazaj na sestavi.si, da pogledajo, kaj je narobe, jaz vsaj mislim, da je napajalnik kriv, če ima pa kdo še kakšno idejo hitro na plan z njo preden ga pošljem smile

Re: Računalnik se ne prižge

Kaj si kaj novega vgradil v kišto ali se je to kar naenkrat začelo dogajat. Pa BTW si testiral plato?

Re: Računalnik se ne prižge

Da se računalnik vžge za par sec, potem pa se vgasne se mi zdi da je bolj kot ne napajalnik kriv.. ker če bi bla plata, se po mojem niti zagnalo nebi, piskalo bi,..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;