Topic: wii kot fitnes

Pred sabo imam zanim clanek.

Kar bo zanimalo tudi koga iz bodybuilder teama!

Z igranjem wiija naj bi pokuril v 15 minutah 125 kalorij!

????

A je to mozno?

Re: wii kot fitnes

js osebno se nism poizkusil.. ampak sem se pogovarjal že z nekaterimi ki so, baje se ob boksu pošteno utrudiš če zaigraš nekaj rund.. (tudi tolko da se vredo spotiš lahko) big_smile

Re: wii kot fitnes

ja je možno, tok kot se sam uigraš tok pa švicaš

Re: wii kot fitnes

Zamisli si, kaj bi bilo če bi igral kakšen Nogomet, še posebej kakšno ligo tongue mislim da so to samo govorice..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: wii kot fitnes

lol, sej sploh nebi mogu nogometa igra:P ker tisti senzorji ne nesejo tolko da bi lahko tekal naokol big_smile

Re: wii kot fitnes

Verjetno je možno, spoh če igraš wii sport ki vsebuje boks, tenis, golf.. Mislim da bojo začeli tudi s prodajo večih modelov npr. tenis lopar v katerega boš vstavil wii upravljalec in bo vse še bolj realno. Vendar je na internetu že dosti slik ko je wii upravljalec poletel v televizijo ali kam drugam in naredil kr nekaj škode.

Re: wii kot fitnes

to bi pa rad vidu, če veš za kašno nalimaj link.. norci big_smile

Re: wii kot fitnes

hahahahah...en ga je zabrisu v strop in mu je žarnco razgnal:P:P

Re: wii kot fitnes

Evo!

Ta wii je pa prav nevarna stvar?!

http://www.youtube.com/watch?v=Xj3W-6Zf … mp;search=

Re: wii kot fitnes

Torej, tega ne bomo probavali doma tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: wii kot fitnes

Ko sem videl vse to sem si rekel da wiija verjetno nebom imel big_smile

http://www.wiihaveaproblem.com/damage.php

Re: wii kot fitnes

Saj, če se ne uigraš preveč ne boš daljinca spustil in res je, da se pri boksu zares dobro prešvicaš. Igral sem boks okrok 6-8 rund( nisem štel) in sem imel ˝muskl fibr¨še cel teden. Na koncu igranja sem bil že tako zmatran, da niti rok nisem mogel premikati:)

|ASUS M3N79-vm|AMD Phenom 9850 BE|OCZ 4GB|ATi Radeon Gigabyte HD4890 Ultra Durable 1024MB|WD Blue 500GB|Lc 550W|Gmc X7 X-STATION|Razer DeathAdder|

Re: wii kot fitnes

aja 51M3K ti ne bos meu wii-ja ker se je neki ljudi poskodval. z avtomobilom se pa vozis skor usak dan pa te ni cist nc strah pa usak dan vec tisoc ljudi umre

|ASUS M3N79-vm|AMD Phenom 9850 BE|OCZ 4GB|ATi Radeon Gigabyte HD4890 Ultra Durable 1024MB|WD Blue 500GB|Lc 550W|Gmc X7 X-STATION|Razer DeathAdder|

Re: wii kot fitnes

V avtomobilu je dosti bolj zabavno pa napeto, je tak 51M3K ? smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;