Topic: igre-dirkanje

jaz bi pa prosil vse uporabnike na furomu da mi naštete dirkalne igre.

če gdo bi rad po msn-ju pa je : batbitbon@hotmail.com






                                                                                                                     l p      d j p e p s i

Re: igre-dirkanje

Need for speed (kolekcija), Mercedes Benz World Racing (1,2), Live for Speed,...

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: igre-dirkanje

hvala TiG3rBOy!


                                                                                 lp djpepsi

Re: igre-dirkanje

Probaj še Test Drive Unlimited, tsta tut ni slaba, pa Colin McRae DiRT.

Re: igre-dirkanje

Ali pa GTR 2, sicer je simulacija, ampak mi je od vseh dirkalnih iger zaenkrat se najbol zabavna.

Re: igre-dirkanje

hvala do zdaj če več kdo  ker od teh nekaj vem,pa dirkalne so mi zakon!

Re: igre-dirkanje

djpepsi wrote:

hvala do zdaj če več kdo  ker od teh nekaj vem,pa dirkalne so mi zakon!

djpepsi malo popravi slovnico, ker so tvoje objave res neberljive.

Re: igre-dirkanje

Trackmania Nations raztura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

It`s Peanut Butter Jelly time!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: igre-dirkanje

micro machines tud raztura

Re: igre-dirkanje

Kaj pa GeneRally? big_smile big_smile

Re: igre-dirkanje

Lool generally sem jaz tudi igral. Še sam sem si proge risal, formula pa je itak ownala vse tongue

Probaj NOVI sega rally, gtr 3, live for speed..

lp

Re: igre-dirkanje

Ja, ja, ja nisem zvest igralec arkadnih iger nasploh pa mi že dirkanje ne diši preveč in če ga že igram mora biti to na 2 playsa (z kolegi na playcu al pa s kkšnmu frendom, bratrancem na kompu), in kakorkoli že, če že igram dirkanje igram simulacije in to so; GTR 2, Toca race driver 1, 3 (tele dve imam) potem; imam še NFS (je bil za tiste čase zeeelllo uredu in zato sem ga preigral zelo veliko) en star mislim da 2 in parkrat sem igral NFS U2 sam po mojem mišljenju SUXa in teli novejši prav tako.
TAKO DA PRIPOROČAM: GTR 2 in toca race driver 1, 2, 3

Re: igre-dirkanje

BMW m3 challenge

Re: igre-dirkanje

Rfactor poskusi ima tudi mod za formule.
Grandprix 4, GT legends, Colin Mcrae serija in Midnight Race Club

Re: igre-dirkanje

djpepsi priporočam ti, da svojega email naslova nikoli ne objavljaš na internetu v tem stilu: jaz@hotmail.com
ampak v stilu: jaz[at]hotmail[dot, pika]com 

[at]= angleška oznaka za @ (na žalost naše tajnice tole zavito stvar prevedle v afno... kako jim je to uspelo res ne vem...)
Zgornje napisano je samo za zmanjšanje števila spam sporočil v tvojem inboxu. wink

Re: igre-dirkanje

F1 2002 z aptchom, da so not najnovejše formule. Drugače je pa najbolj orginalen Test Ultimat !

Re: igre-dirkanje

ford racing ni slaba

18 (edited by Mc Čun 2009-04-23 12:37:31)

Re: igre-dirkanje

Ferrari Virtual Race - je v bistvu narejena na osnovi WR2 in je free. Lahko se registrirate tukaj http://www.ferrari.com/English/Communit … _home.aspx in dol potegnete, v primeru da pa vam ni se za registrirat pa obstajajo drugi viri big_smile klik  . In še video http://www.youtube.com/watch?v=kW0PZTtFwY0

wink

Re: igre-dirkanje

haha za zajebancijo bo smile probal jo bom samo zaradi heca smile smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: igre-dirkanje

Mc Čun...kolkr sm jz gledu pa si jo dol potegnu z uradne strani se ni treba nikjer registrirat wink

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---