Topic: Kaj dobim?

Zanima me če jaz kupim pri vas celoten računalnik po komponentah ali mi ga sestavite in ali mi pošljete samo kišto in garancijske liste ali pa tudi vse kar je bilo zraven?? In to vse takšne teže za samo 3 evre? tnx

Re: Kaj dobim?

Pri nas naročene računalnike sestavimo in stestiramo. Za računalniške komplete pa ne računamo poštnine. LP!

Re: Kaj dobim?

A to se prau da mate pr vas tud garancijo al? Tko jst razmisljam k bo konc sole kupt orenk pc, sam zdele se iscem da bi mel saj mau pc garancije lepo ceno, pa use drugo (usec mi je da tud stestirate, da niste:" Ja kupl ste zdej to ni nase neste pac popravt!") LP big_smile

Re: Kaj dobim?

Garanicja je pri nas. Ali pa po dogovru v LJ.

Vsaka mašina se pri nas stestira preden jo odpošljemo stranki. Na vsako namestimo tudi Linux Ubuntu ou ob nakupo windowsov namesti te.

Re: Kaj dobim?

ali se lahko pri vas garancija podalša tudi že po nekaj časa od nakup??

Re: Kaj dobim?

da ko naročaš lahko doplačaš 25 eur in vsem komponentam povečaš za 3 leta garancijo

wink

Re: Kaj dobim?

skyhunter wrote:

da ko naročaš lahko doplačaš 25 eur in vsem komponentam povečaš za 3 leta garancijo

wink

skyhunter Mlinar je mislu če si comp kupu pred pol leta pa bi si podaljšu sedaj...kar pa dvomim da je mogoče smile

--->[Asus P5Q PRO]-[CORE 2 QUAD Q9450 watercooled]-[Mushkin DDR2 4GB]-[Sapphire HD5870 Vapor-X 1GB]-[Cooler Master HAF 932 FullTower]-[SteelSeries Siberia "Full-size" Black USB]<---

Re: Kaj dobim?

ja mislil sm da ko sem že kupil računalnik pred enim letom če lahko še vedno podaljšam garancijo?

Re: Kaj dobim?

Žal to pa ne gre.

Hvala za razumevanje.

Re: Kaj dobim?

admin wrote:

Žal to pa ne gre.

Hvala za razumevanje.

ni panike ko se ni ka uničvo v več ko pa letu razen en kabel tit pa niste vi krivi.