Topic: Kateri antivirusni program in firewall?

Lep pozdrav!
Mene pa zanima, kateri zastonj antivirusni program in firewall sta najbolj zanesljiva in porabita najmanj sistemskih sredstev. Trenutno uporabljam Norton Internet Security 2005, vendar se mi zdi, da požre veliko rama, pa še potekla mi je licenca, tako da iščem kakšno zastonj ali vsaj cenejšo rešitev?
Za mnenja in odgovore se vsem zahvaljujem!

Re: Kateri antivirusni program in firewall?

Moraš vedeti, da vsi antivirusni pogrami kateri so zastonjski niso ravno nevem kaki biser. Drugače pa mislim, da je mcafee kar dober gled na to da je freeware. Drugače pa uporabi bitdefenderja..

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Kateri antivirusni program in firewall?

Kako pa se obnese AVG Free Edition 8.0 ali pa AVAST!, ki sta tudi zastonj? Od firewallov me pa zanima, kateri je bolj zanesljiv: Comodo Free Firewall ali Zone Alarm ali zadošča že tisti firewall, ki je avtomatično vgrajen v Visti?

Re: Kateri antivirusni program in firewall?

Od teh free antivirusnih ti ne znam pomagat. Samo mislim da je AVG čist ok, sicer ga ne poznam v nulo, vendar mislim da je čist dovolj za normalno uporabo. Jaz tistega firewalla sploh ne uporabljam ker imam firewall od bitdefendera, drugače pa tiste dni kar mi je vista defender deloval mi je deloval čist ok

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;