Topic: MS Office / Open Office

Zanima me kaj uporabljate, in katero verzijo.
Sam uporabljam MS office 2k7 Slo varjanto.

Za urha že verjetno lahko uganem da je na open office tongue

Re: MS Office / Open Office

Tudi jaz uporabljam MS Office. Včasih 2003, včasih 2007 (ko me 2007 ne uboga jo vržem dol in namestim 2003).
Moram priznati, da sem eno leto uporabljal Open Office in je zelo dobra alternativa MS Officeu. Dobro, da se v javnih upravah po svetu čedalje bolj odločajo za odprtokodne programe, čeprav stane izobraževanje malo več pa prihranijo veliko denarja na licencah in Microsoft dobi manj $$ tongue  -> kar je tudi lahko posledica, da se Microsoft zmiga in začne delati konkretne izdelke ne pa da izdaja na pol narejene (sploh Xbox 360 in Vista, ki rabi še kar nekaj popravkov).

Re: MS Office / Open Office

Uporabljam Office 2007 ANG verzijo, ker se enostavno v SLO verziji ne znajdem big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

4 (edited by black ice 2007-07-08 13:53:11)

Re: MS Office / Open Office

Slo verzija je popolnoma iz tira... prevajajo izredno slabo in še manj funkcij ima. Tako je pri večini programov ne samo pri Microsoftovih.

Re: MS Office / Open Office

Ampak napredek je vseeno iz 2003. Počakajmo na service packe za office, itak jih bo zrihtal bushy tongue

Re: MS Office / Open Office

Js mam 2003 in 200 obenem -- ker eni add-ini niso kompatibilni z 2007 Drgač se mi zdi pa 2007 prav kul -- čeprav morš met ang verzijo, da sploh kaj razumeš smile Sej se da slovene language pack dobit, da si namestiš sam črkovalnik in izbereš, da ti ne okuži še menijev smile

Re: MS Office / Open Office

Design v Office 2007 mi se ful dopade.. Samo je res, da deluje ful počasi, je pa bolj pregleden kot prejšnje verzije.. Slo verzije sploh nočem preizkusit tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: MS Office / Open Office

Mario če boš preizkušal slo mi povej da ti povem kaj moreš naredit da uporabljaš več kot 25 zagonov.. (sam sem se dosti "prejeb*al) drugače pa je 2007 bolj pregledn vendar rabiš kar nekaj časa da se navadiš.

Spomnim se prehoda v accesu iz 2k3 na 2k7. Najprej ni šlo, ko pa sem si vzel čas in pregledal funkcije sem ugotovil da je 10x boljši. Prej sem ga pa klel. big_smile

Re: MS Office / Open Office

Sej meni je po funkcionalnosti tale 2k7 trenutno boljši od vseh prejšnjih..

Hvala za opozorilo Simon tongue

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;