Topic: Grafika v igrah

Zanima me razlog zakaj imam takšno težavo in seveda nasvet, da tako nebi bilo več. Pojavlja se v vseh igrah. In sicer če igram igro , ki pogled premikam z miško. Če na hitro potegnem oz spremenim smer pogleda se mev premikanjem naredijo takšne grde barve. Ko se ustavim ali počasi premikam je vse lepo ampak na hitro ap spet grde barve. Takšne barve čudne pixlaste nekaj temne rdeče in teme. Podobno, kot če bi bila igra zelo zelo stara.

Re: Grafika v igrah

Daj nalimaj kak Screan shot

AMD Athlon64 X2 6000|Asus M2N-SLI Deluxe|HD3870 512MB|LcPower 550W|WD320GB|GMC-H60

Re: Grafika v igrah

Težko je naredit ss, kajti v tistem moreš biti zelo hiter in imeti srečo da zadaneš sliko v pravem trenutku

Re: Grafika v igrah

Meni se zdi, da vem kaj misliš. Si probal z reinštalacijo gonilnikov? Si probal z drugo grafično ?

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Grafika v igrah

Ne. Samo,kje pa dobim prave gonilnike

Re: Grafika v igrah

Katera grafična?

7 (edited by 51M3K 2008-03-15 19:16:44)

Re: Grafika v igrah

Malo sem pobrskal in če se mi prav zdi imaš grafično ATI 1950GT.

Probaj z novimi gonilniki:
Prenos | v.8.3 | Izid: 5.3.2008 | Velikost: 44.2Mb

Postopek namestitve:

1. Pojdi na Nadzorno ploščo, dodaj ali odstrani programe.
2. Najdi stare gonilnike na seznamu in klikni odstrani. Ko se gonilniki odstranijo, ponovno zaženi računalnik.
3. Namesti gonilnike ki si jih predhodno prenesel iz zgornjega linka in nato spet ponovno zaženi računalnik.
4. Igraj in poročaj wink

Lp

Edit: dodan potopek namestitve

Re: Grafika v igrah

Hvala ti. Sicer mam zdaj visto. Bom počalkal, da obrnem igrco Lost Via Domus potem pa nazaj na zlate xp.

Re: Grafika v igrah

Prenos gonilnikov za visto. Velikost: 39.7Mb

Re: Grafika v igrah

Tako. Zdaj sem si inštaliral Xp-je. Driverje za mojo garfično spphire 1950GT 256rama sem si dowanlodal iz ati-jeve strani. Zanima me pa kaj je to na tej stran :http://www.sapphiretech.com/us/support/drivers.php

Slika : http://shrani.si/t/3E/Py/1eqB9ZPu/sapphire.jpg

Re: Grafika v igrah

Enako gonilniki kot na uradni strani od ati.com vendar maš tle posebebej po seriji in po modelu grafične...

AMD Athlon64 X2 6000|Asus M2N-SLI Deluxe|HD3870 512MB|LcPower 550W|WD320GB|GMC-H60

Re: Grafika v igrah

A če sem downloadal driverje iz Atijeve strani potem teh nerabim ?

Re: Grafika v igrah

Isto ti je vse najboljš je kr it na www.ati.com/drivers izbereš OS in tip komponente grafične v tem primeru(radon) ter model 1950GT, ali pa lahko na Sapphire strani narediš enako pa ti je vse isto.

AMD Athlon64 X2 6000|Asus M2N-SLI Deluxe|HD3870 512MB|LcPower 550W|WD320GB|GMC-H60