Topic: RAM DDR3

Zdravo...
imam problem namreč kupiv sem matično Asus P5K3 Deluxe ki podpera DDR3 rame jest mam pa doma DDR2(Kingston Hyperx DDR2 LONG DIMM  2x1GB 800 MHz)rame mislite da bi to delalo???hvala za odgovore




                                                                                                                            lp.

Re: RAM DDR3

Ja ta matična podpira DDR2 in celo tako zmožna je da podpira polej DDR2 pe DDR3 !

Tako, da ti bi moglo delat !

Re: RAM DDR3

sigurno,ka tam v navodilah piše DD3 pa nič druga zdej pa nevem

Re: RAM DDR3

Potem bi skoraj vsakemu, ki naroči to matično in DDR2 rame rekli, da ni vredo. Sem skoraj 100%, da pašejo DDR2 not

Re: RAM DDR3

ok.hvala za pomoč



                                   lp.

Re: RAM DDR3

ja pa zanima me še ker napajalnik se splača kupt za 150€ ali manj za ta sistem

Asus P5K3 Deluxe
Intel Q6600
Kingston Hyperx DDR2 LONG DIMM  2x1GB 800 MHz
Asus GeForce 8800GTX
WD 500gb

aja pa katere Win Vista ali Xp eni rečejo Xp drugi Vista zdej pa nevem kateri??



                                                                                   lp.

Re: RAM DDR3

Tale : http://www.sestavi.si/item.php?id=77&tbl=powersup podpira tvoj procesor !

Re: RAM DDR3

ok. bom tega uzev hvala...Kaj pa za win katere??

Re: RAM DDR3

sicer 650W enermaxov napajalnik nebi bilo potrebno... 650W bi potreboval če bi imel grafe v SLI povezane. uzemi 500W ali 550W... prišparaš big_smile

drgač pa Enermaxov je zelo dober

Re: RAM DDR3

aha ja to je res da SLI nebom mev jest sem gledo 620W ali pa ja 550W, 500€ se mi zdi skor premalo za moj sistem

Re: RAM DDR3

pomoje bi ti tudi 500W poganjal to konfiguracijo big_smile vendar če boš kej navijal jst priporočam kaj močnejšega

Re: RAM DDR3

čeboš imel kakšnega enermaxa 500W neboš mel problemov, mogoče malo pri navijanju, samo mislim da nebi smelo bit težav

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;