Topic: Razer Copperhead

Moj problem je takšen.

Miška je do zdaj delala normalno. Zdaj pa kr naenkrat se mi je začela vgašat. Vgasne se za par sekund in se vklopi nazaj.
Miško sem probal že na leptopu in bratovem računalniku pa ni razlike.

Garancije za miško nimam več ..

Re: Razer Copperhead

Si miđko kaj odpiral? menjaval led diodo? Probaj spihat zadnji konektor.

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Razer Copperhead

Katera miška pa je to?

Re: Razer Copperhead

Miško sem odprl da bi videl če je kaj narobe.. menjaval pa nisem kaj.. Kateri zadnji konektor to?

Re: Razer Copperhead

http://static.ubid.com/vximg/1_10066515_0.jpg

tukaj zgoraj maš lepo prikazano priključek, pa poglej, če imaš kakšno "nogico" zvito ali celo zlomljeno

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Razer Copperhead

Em.. Moja miška je na USB.. nevem ka naj nardim..

7 (edited by 51M3K 2007-09-19 16:39:33)

Re: Razer Copperhead

najbolj se ti splača novo kupit, za 10€. Ponavadi se ti miške ne splača popravljat, maš neko boljšo ampak sploh ločiš razliko?. Dvomim.

Re: Razer Copperhead

Pri igrah zelo ločim razliko. In mi je škoda novo kupit pa 14.000 SIT vstran vrečt.

Re: Razer Copperhead

Če boš novo kupoval, priporočam kako od Geniusa serije Ergo, na primer 550. V povprečju stanejo precej manj, so sicer slabše, ampak še zmerm better buy.

Re: Razer Copperhead

Ne big_smile če bom kupoval novo je prva Razer DeathAdder

Re: Razer Copperhead

Looks nice big_smile

Re: Razer Copperhead

Jaz imam HPjevo miško že kakšno leto dni. Takrat sem dal mislim da 1500SIT. Vgradil sem si modro LED diodo, res je da sem si senzor menjal, ampak velike razlike sploh ni.

Možno da te USB napajanje jebe oz. USB sam.

Od kod si?

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Razer Copperhead

Radlje ob Dravi ( 40 km od maribora )

Re: Razer Copperhead

Razerjeve miske kix ass. Sam nimam problemov. Edino vcasih mi ne zazna miske, ko prizgem racunalnik.
Nato jo iztaknem in ponovno vklopim in dela.

15

Re: Razer Copperhead

Jaz uporabljam trenutno Razorjovo miško: Diamonback Plasma Edition, sem super zadovoljen z njo. Skratka dela ko urica zdej že 2+ let..

Re: Razer Copperhead

Sej men tut dela kakšno uro vredu potem pa začne zabavat..

17 (edited by Igor 2007-10-19 08:55:24)

Re: Razer Copperhead

Dobra je tud od Logitecha MX 518 Gaming-Gradeâ„¢ . Dela ko se šika , še posebej v špilih se pozna razlika . Košta pa okol 50€ .

http://shrani.si/f/1q/N1/1OmatJzA/518.jpg

> tip: optična miška
> priklop: USB
> kolešček in dodatni gumbi za udobno delo
> optična ločljivost senzorja: 1600 dpi
> hitrost prenosa podatkov: 5,8 megapikslov/sekundo
> pospešek: 15g
> kompatibilnost s PC in Mac sistemi

Drgač pa , jaz rabm kako dobro podlago za Gaming ..... big_smile ?

Re: Razer Copperhead

tudi jaz uporabljam Razorjevo miško: Diamonback Plasma in sem zelo zadovoljen, (če bi mi crknila bi vrjetno kupil isto)
medtem ko ima sosed  Razer Copperhead (ki bi naj bila boljša od moje) in ima enake probleme. miška se mu vklaplja in izklaplja
v garanciji je nima več, zatu mu sedaj leži v predalu sad
če je kdo našel rašitev naj napiše !

19 (edited by Rutex 2007-10-29 01:05:57)

Re: Razer Copperhead

tudi jaz imam RAZER COPPERHEAD (tempest blue) in upam da se mi kaj takega ne bo pripetilo!! sad, aja pa še neki FAST FOOD zgoraj, st imam odlično podlogo in sem z njo  zelo zadovoljen RAZER MANTIS SPEED. Malo je velika in mi zasede 1/5 celotne mize (2/6 kabli + zvočniki, 1/5 monitor+tipkovnica) tako veš da mi od pisalne mize v sobi ne vstane praktično nič prostora in ko delam kaj za šolo moram tipkovnico premakniti z mize. XD