1 (edited by junior 2007-09-01 20:53:49)

Topic: Kakšna je razlika med 8800 GTS ...?

Jest imam doma grafično kartico XpertVision 8800 GTS s 320MB pomnilnika. Zdaj me pa zanima kakšna je razlika (oz. če je sploh kaj razlike) med grafičnimi karticami GeForce 8800 GTS 320 MB različnih proizvajalcev, ki jih imate na sestavi.si: Leadtek, Club 3D,  XpertVision, ASUS, MSI. Hvala vnaprej za odgovor.  big_smile

Re: Kakšna je razlika med 8800 GTS ...?

vse te grafične so identične, razlikujejo se le po barvi tiskanine in obliki hladilnika. Razlika je lahko tudi katere pomnilniške čipe (samsung, hynix, ...) in hitrosti čipov (ns) ima kartica.

Re: Kakšna je razlika med 8800 GTS ...?

Zanima me če mi lahko poveste še kaj več o pomnilniških čipih in hitrosti čipov za mojo grafično kartico XpertVision 8800 GTS 320 MB, mogoče tudi kaj o oceni 3D Mark 2006.  big_smile

Re: Kakšna je razlika med 8800 GTS ...?

Po lastnih izkusnjah. MIslim, da te kartice bolj ali manj dela kr en proizvajalec sam nalepka pa barva hladilnika je druga.

Re: Kakšna je razlika med 8800 GTS ...?

Proizvajalci se razlikujejo samo po čipih. Npr. za navijanje je meni osebno najboljša Club3D, ker ima največ navijalskega potenciala. Res je, da si proizvajalci med seboj kopirajo tehnologijo čipov itd. samo nena pa izdeluje en proizvajalec ampak jih več.

Za hitrost oz. učinkovitost tvoje grafe v 3dMarkih si poglej na HWBot.org

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Kakšna je razlika med 8800 GTS ...?

Kako je pa z mojo grafično (XpertVision) glede navijanja?

Re: Kakšna je razlika med 8800 GTS ...?

Iz osebnih doživetij, so te Xpertvision kr dobre grafe, ker so vzdržljive. Drugače pa se slabše navijajo kot Club3D.. čeprav pa ni 100%, ker je bla veni neka serija Club3D ko so ble za drek grafe...

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;