Topic: Kako narediti lažen virus

Desna tipka na namizje->novo->bližnjica

napišemo: Shutdown -s -t 60 -c "Tukaj napišite kar želite"

Da bo bližnjica zgledala kar se da resnična Pod ime napišite kar želite. Da bo bližnjica zgledala kar se da resnična, kliknite bližnjico z desno tipko->lastnosti->zamenjaj ikono.

Tako to bližnjico še "zazipajte" in pošljite prijatelju, ki bo temu nasedel.

Odštevanje sklopite tako, da greste pod Start->zaženi in vpišite Shutdown -a.

aja številka 60 pomeni 60 sekund, tako da lahko napišite katerokoli številko

LP, Brish smile

smile

Re: Kako narediti lažen virus

Dobra zadeva.. smo uporabljali to včasih, čeprav na drug način smile da je zagnal ikono in glej ti zlomka, pc se je takoj vgasno big_smile big_smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Kako narediti lažen virus

Hehe ... Tako smo v šoli profesorja (ki sicer nima pojma o računalnikih) živcirali tongue

smile

Re: Kako narediti lažen virus

heheh...hvala to mi bo pa prov prslo wink

Re: Kako narediti lažen virus

Hm..... mene pa zaanima  in sicer dobil sem na KoMP ViRuS napis v batchu (.bat)  in  sem spregledal da je bat ko sem odprl mi je racunalnik delal normalno
Drug dan sem uzgal racunalnik in mi je po 2 sec ugasnilo in vedno k prizgem mi to naredi    nahaja pa se (c:\docomet and setings\UseRs>shutdown -s -t 2


PlIS !! help



Zelo bom hvalezen

Re: Kako narediti lažen virus

aha sm ze najdel    shift drzis gres v mapo windows> system 32 > pa izzbrises shutdown.exe

7 (edited by MihaT 2007-11-28 13:09:36)

Re: Kako narediti lažen virus

Si mogoče imel to datoteko v Start-Programs-Startup. To bi naredilo tako kot si opisal.

Re: Kako narediti lažen virus

tako je

Re: Kako narediti lažen virus

smile Well, there's your problem!! big_smile tongue

Re: Kako narediti lažen virus

sm me se jebe usakic k uzgem se mi hoce zastartan sm napise da datoteka SHUTDOWN ni mogoce najdt

zato bom danes FORMATIRU ker mam use u kurcu

11 (edited by MihaT 2007-11-30 08:25:38)

Re: Kako narediti lažen virus

venklem kot prvo, a lahko mal na slovnico paziš. Saj nimam kakšnega kompleksa profesorja slovenščine, ampak pri tvojih postih se moram res potruditi, da jih zastopim smile

Glede problema: Zbriši bližnjico, ki jo imaš v Start-Programs-Startup, pa bo. Sedaj ti to napiše ker imaš nastavljen zagon datoteke, katera ne obstaja več ker si jo zbrisal.

ps: pa ne formatirat, ker nas potem ne boš mogel spraševati kako se win nazaj naloži smile Če pa to obvladaš pa brez zamere smile

Re: Kako narediti lažen virus

HehE se mam slovko 2

Re: Kako narediti lažen virus

Start-Programs-Startup, pa bo. Sedaj ti to napiše ker imaš nastavljen zagon datoteke, katera ne obstaja več ker si jo zbrisal.
Lahko malna bols razlozis   ( ce prav zastopm morm it na START po VSI PROGRAMI pol  zbrisem STARTUP




ne dela mi osebn komp sad

Re: Kako narediti lažen virus

Saj kaj dosti bolj ne morem razložiti. Greš v Start, Programi, Startup. V Startupu imaš eno bližnjico za ta "virus". Z desno tipko na miški klikni nanjo, in izberi možnost Delete. Lahko zbrišeš še ostale bližnjice, ki so tam (office, QuickTime...). Za hitrejši zagon. Pri meni je zagon vedno prazen.

Re: Kako narediti lažen virus

Nimam

Re: Kako narediti lažen virus

KakO ne mOrm Formatat XP napise mi DA ni Hard Diska

Sicer pa imam SaTa/DiSk Nekje sm prebral da je treba imeti nekako diketo (kje dobiti)

Re: Kako narediti lažen virus

Sicer pa lahko napišemo tudi bolj "konkreten" virus.
Kakšne zanke mogoče itd... tongue
Sicer sem pa par dni nazaj našel tole stvar, in sicer fake BSOD:
klik

Besedilo je lahko poljubno tako, da go for it! smile

Re: Kako narediti lažen virus

bRish te bom povedu iveti!!!!
h3h3h3

Re: Kako narediti lažen virus

Venklem ti bi rabu zagonsko disketo sm pol je treba neki čarat, zato je boljši tale postopek :http://slobricks.mojforum.si/slobricks-about67.html
Na tak način sm jst že dvakrat formatiral in nasnel win-se, sm se je vedno po neki cajta nekaj zalomlo. Če je dobro dejte tisti ki znate žegen.

3d Mark: 12968

20 (edited by levin 2008-07-03 11:45:49)

Re: Kako narediti lažen virus

Aja pa kle majo še take zadevce opisane http://www.the-cannibal.net/vodici-nadlezno.html, sm men ni uspelo nobeno spravt k delovanju. Tut ta postopk zgorej napisan mi ni deloval.

3d Mark: 12968

Re: Kako narediti lažen virus

Ponavadi se da disketa za drajverje za sata kontroler naredit iz cdja, ki je priložen osnovi plošči.

LP!