1 (edited by black ice 2007-08-22 20:50:30)

Topic: Imate lasten blog ali samo obiskujete druge?

Če povem po resnici...:
Na blogu "govori" samo ena oseba in njeno mnenje je izpostavljeno (torej ima velikokrat "prav" čeprav večina ve, da je ravno obratno). Zato preferiram forume, ker je debata enakovredna - veliko blogov je samo o wanna be XY osebi, ki govori oh in sploh stvari (npr: Bila sem pri kolegici in kakšne čevlje ima... uauuu... Pa kakšno šminko, da dol padeš itd. itd.)
Zame je forum pred blogom - vsi enaki, vsi enakopravni.

Res pa je, da je res dober blog težko ustvariti. Čestitke tistim, ki jim je že uspelo.

PS: Filip nej ka bi mislo ka zaj tvoj blog šinfan smile (Samo večkrat bi mogo kaj napisate pa bi ok bilau big_smile)

Re: Imate lasten blog ali samo obiskujete druge?

Jaz tudi nisem kaj preveč za bloge. Blogi so bolj za osebne stvari, forum pa je le vsesplošen (odvisno od foruma). Raje obiskujem forume, čeprav sem mel že par blogov.. vendar ostajam pri forumih smile

<?php echo "MARIO ROPIČ \n"; ?>
cout<<"www.mario-design.info"<<endl;

Re: Imate lasten blog ali samo obiskujete druge?

Blog je zdej takšna 'modna muha', odločitev ali ga bo posameznik imel ali ne je pa čisto od njega osebna.

Re: Imate lasten blog ali samo obiskujete druge?

Osebno prelistam kak blog od par kolegov, ki se ukvarjajo s fotografijo in pa res obcasno kak blog bol `pro` dizajnerjev,
kjer velikokrat najdem in prebrem kaj uporabnega.

5

Re: Imate lasten blog ali samo obiskujete druge?

Seddy wrote:

Osebno prelistam kak blog od par kolegov, ki se ukvarjajo s fotografijo in pa res obcasno kak blog bol `pro` dizajnerjev,
kjer velikokrat najdem in prebrem kaj uporabnega.

enako

Re: Imate lasten blog ali samo obiskujete druge?

A bi lahko kerga od vaju proso za kak pametn link do teh foto blogov.

Re: Imate lasten blog ali samo obiskujete druge?

poglej na slo-foto.net tam, ko komentarje pisejo, al pa v forum, ma par folka podpis link do njegovga bloga.

Re: Imate lasten blog ali samo obiskujete druge?

tnx